Problem z wejsciem sieciowym w GA-M56S-S3

Witam serdecznie. Mianowicie mam następujący problem: kiedy próbuje podłączyć router wag200g linksys na komputerze nic się nie dzieje dioda połączenia z komputerem nie świeci się. Czy to możliwe że zepsute jest tylko wejście sieciowe w płycie głównej GA-M56S-S3. Czy to kwestia zainstalowania nowych sterowników.

Uruchom menadżer urządzeń i sprawdź czy nie ma w nim jakiś “kolorowych znaczków”, jeśli są, to podaj przy których urządzeniach.

Są 2 wykrzykniki ale to przy drukarce. W ogóle jak podłączam kabel to nie świecą się żądne diody tam. A z tego co wiem to tam jak się podłącza urządzenia to się świeci zielona i czerwona.

Karta sieciowa jest widoczna w menadżerze? Jeśli nie, to kliknij na pierwszą ikonkę od prawej - “Skanuj w poszukiwaniu…”

otwieram karty sieciowe i widoczne są tylko 2. Z tego co pamiętam to powinny być 3. To wyszukiwanie powinno załatwić sprawę ?

Masz fizycznie 3 karty w komputerze? Jeśli tak, to może występuje jakiś konflikt sprzętowy lub programowy między nimi i się “gryzą”?

Kliknij na tą ikonkę skanowania, może “znajdzie” się ta karta.

Każde urządzenie zamontowane w komputerze jest widoczne w menadżerze, jeśli nie jest wgrany sterownik to oznaczone jest wykrzyknikiem lub znakiem zapytania. Jeśli go w nim nie widać, to trzeba pomóc systemowi i wymusić szukanie podłączonych urządzeń właśnie przez to skanowanie.

Żadnego nowego sprzętu nie wyszukuje ;/ nie wiem co może być nie tak… ;/ chyba że coś w biosie wł/wył. Jakieś jeszcze pomysły panowie ?

Masz fizycznie zainstalowane dodatkowe karty sieciowe w komputerze? Płyta, którą posiadasz ma chyba na pokładzie pojedynczą kartę sieciową, więc nie wiem na jakiej podstawie chcesz aby były widoczne trzy.

mój kumpel ma ta sama płytę i ma widoczne 3 karty :slight_smile: Dokładnie u niego jest jeszcze coś takiego: nForce Networking Contoller