Problem z wejsciem w bios

witam serdecznie mam taki nie typowy problem “a moze typowy” mianowicie

w ogole nie moge wejsc w bios co bym nie robil jak mam włozone wejscie klawy w “usb”

to wyskakuje mi  cos takiego “załącznik” ale za to jak wyciagle klawiature to sie odpala

ps. w ogole nie widzi mi cd-rom`u

linux “ubuntu” ver. 10.10 a chce zmienic na win 7 ale mam z tym problem

ps wybaczccie ale dolny ekran “wina monitora syn zwalił”

 

 

 

http://wrzucaj.net/image/h35

Popraw ten post tak żeby było wiadome o co ci chodzi. Napisz to jakoś po polsku.

Na załączonym zdjęciu widać że napęd CD jest wykrywany.

Klawiatura USB może nie działać w BIOSie jeśli nie jest taka opcja włączona stąd problem z wejściem w ustawienia. Jeśli tak jest to musisz podłączyć klawiaturę na PS2 i w ustawieniach biosu włączyć USB Keyboard support lub coś podobnego.

Jak wciskasz DEL to nic się nie dzieje?

niestety nic sie nie dzieje kompletnie a co do posta od pana wyzej to przepraszam naj mocniej ale nie wiem jak mam go poprawic w miare normalnie staralem sie go napisac 

. i nie rozumiem tego co mam zrobic podlaczyc klawe na ps2 ?? bardzo bym prosil o taka informacje krok po kroku

 

Na forum piszemy w języku polskim - popraw swój post korzystając z polskich znaków diakrytycznych. Ponadto popraw tytuł tematu na konkretny - mówiący o problemie. Nie zastosowanie się do zaleceń będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.