Problem z wersją cs:source steam po zainstalowaniu cs non-steam

Witam nie wiem czy to odpowiedni dział ale mam problem z gra cs:source steam. Otóz wszystko było dobrze ale od pewnego czasu powstal fajny serwer niestety na non-steam a steam nie zagra na ns. Dlatego postanowiłem sobie pobrać csource ns i zainstalowałem, niestety okazało się tak jak to z nsami jest że zły update był dlatego postanowiłem że dla jednego serwera drugiego cs nie będe instalował.Odinstalowałem go i chcialem sobie pograć na steamie lecz gdy wszedłem wyskauje mi takie coś, a find server itp.

Usunąlem cs i pobralem na nowo ale nadal tak samo, zrobiłem też spójność plików gry ale dalej to samo.

Na drugim pliku widać ze pisze że niby nie jestem zalogowany na steam, chociaż tak naprawdę jestem na steamie i zapewniam ze gra jest oryginialna.

Co robić?

post-263738-0-17451100-1441134600_thumb.

post-263738-0-23884000-1441137645_thumb.

Nie rozumiem w czym tkwi twój problem. Gra działa jak należy.

Nie widzisz ze nie wyszukuje mi serwerow, jeszcze pisze mi cos z wersja beta nie wiem o co chodzi :slight_smile:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

Domyślam się że zastosowałeś się do podanego polecenia?

Może Cię zbanowali na jakiś czas bo pobrałeś wersję Non-Steam.

Nie mogli bo nawet nie zagrał na serwie chronionym przez VAC, ba, w ogóle nie zagrał.

W “Opcje” oraz “Właściwości” ustaw udział w testach beta i sprawdź czy zadziała

Ziomuś wielkie dzięki, działa :smiley: