Problem z wgraniem bazy danych dumploaderem

Witam. Mam problem jak w temacie. Podczas wgrywania bazy danych za kazdym razem ( wczesniej probowalem normalnie przez phpmyadmin) wyskakuje mi blad

#1226 - User 'web1451' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 20000)

gdzie user web1451 to moj login. Domyslalam sie ze jest za duzo ilosc zapytan ale nie mam pojecia jak z tym sobie poradzic. W phpmyadmin wgrywalem na oba spooby: z zaznaczeniem opcji wgrywania na cześci i normalnie od razu calosc ale i tam wyskakiwal ten sam blad. Z gory dzieki za pomoc

podziel zapytania po 20000 i wykonaj dodanie do bazy dla każdej paczki. Możliwe ze dla danej sesjio masz ograniczenie do 20000. pogadaj z adminami serwera o problemie, jeśli to nie pomoże: masz dość dużo żmudnej pracy - zamykasz połączenie z bazą i łączysz się ponownie i znów wykonyjesz zapytanie… tak powtarzasz aż dodasz wszystko. mam nadzieje ze to momoże.

P.S> Ew. czyszczenie ciasteczek powinno pomóc…

boko jeżeli kopia bazy danych ma duży rozmiar to wgraj plik sql na serwer FTP i poproś admina o wgranie zawartości tego pliku do Twojej bazy