Problem z wgraniem windows 8

Witam tak jak w temacie mam problem z wgraniem systemu na nowego Acera Aspire V5 431G.

Instalacjia systemu do pewnego czasu toczyla sie pomyslnie kopiowanie plikow,instalacjia itd zostalo zakonczone komputer uruchomil sie ponownie i wyskoczył komunikat

“Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom instalator”

Prosze o rade jak z tego wybrnac ,mecze sie juz drugi dzien i nie daje rady. Pozdrawiam

To jest oryginalny system czysta kopia czy ta od producenta ?

Może spróbuj zainstalować tą wersję, którą dołączył do laptopa producent.

Producent nie dostarczył zadnych płyt. Czysta k… pobrana ze strony microsoft.

Więc powinieneś mieć kopię zapasową na dysku twardym.

Możesz spróbować zainstalować np: Win7 i zobaczyć czy wtedy instalacje będzie działać prawidłowo. Jeżeli tak to będzie to wina Win8 albo twojej kopii.

Pokaż pliki akcji i błędów: setupact.log i setuperr.log

Ja bym spróbował wypalić na nowo płytę jak niższej prędkości, potrwa to dłużej ale trudno. Prawdopodobnie coś z płytą, lub pobrał na nowo obraz.

Kopi systemu na dysku niemam bo caly dysk sformatowalem wszystko przepadlo i to był moj bład. Nagralem Win 7 i wogole mi nie przyjmuje płyty ,ustawilem w biosie zeby odpalił płyte i nic troche to dziwne bo win 8 odrazu przyjmoje a win 7 nie.

Mam dwa systemy win 8 wypalone na płytach i na obydwoch problem jest ten sam.

Jak mam sprawdzic te pliki akcji i błedow setupact.log i setuperr.log???

Jeszcze bym spróbował może zrobić update biosu i ustawić na domyślne.

Dodane 30.06.2013 (N) 18:33

Albo zrobić bootowalnego pendriva z system windows 8.

Problem rozwiazany. Jesli wam sie wyswietli ten komunikat nacisnijcie SHIFT+F10 otworzy sie wiersz polecen …wystarczy wpisac regedit i nacisnac enter otworzy sie kolejne okno wybieracie HKLocalmachine/SYSTEM/SETUP/STATUS/childcompletion i klikacie na setup.exe zamieniacie 1 na 3 enter i po sprawie komputer uruchomi sie ponownie i problem zniknie.

1 polubienie

działa owszem ale u mnie ładuje się a po jakiś czasie wyskakuje instalacja win 10 64% i uruchamia sie ponownie i to samo taki krąg zamknięty i nic pomocy!!!

Ja bym przetestował 4 warianty obrazów ściągniętych oficjalnym tool’em MS:

  • pen W 8.1

  • cd W 8.1

  • pen W 10

  • cd W 10

 

Sam niestety tez pozbyłem się nieświadomie partycji odzyskiwania z systemem instalując któryś z preview w10, ale te obrazy mnie uratowały.

 

ALE… jeśli nieoczekiwanie wywala Cię podczas instalacji bez względu na wariant to prawdopodobnie problemy z pamięcią RAM. Mi takie problemy raportowało narzędzie MS i w tamtym okresie instalka świeżego Windowsa i jego używanie była loterią (nieoczekiwanie restarty). Po wymianie pamięci problem nie wystąpił ani razu.

 

Zrobiłem to wszystko lecz non stop restartuje komputer co mam zrobić ?? W tym momencie nie mam nawet jak tego odczynić

Panowie wiem że to będzie odkop dekady ale mam ten sam problem ale z windwsem 10 na hybrydowym tablecie Asus t100. Zrobiłem tak jak pisał dudis89 i mam to samo co allahuabar . Co muszę zrobić ? Da się jakoś cofnąć to co pisał dudis bo nic to nie pomogło a jest nawet gorzej bo komputer restartuje się samoczynnie a nie jak wcześniej po kliknięciu przycisku Ok.

I co zrobić by uruchomic

Może lepiej opisz indywidualnie swój problem, bo to temat sprzed lat i wątpię, że „yolokick.beck1” szybko Ci odpowie.

Mam to że nie odpala

Nowy komputer włączyłam wychodził komunikat, że komputer został nieoczekiwanie uruchomiony itp…

Zrobiłam jak pisał dudis i cały czas wyświetla się instalowanie systemu Windows 64% i gaśnie i tak w kolko

Błagam pomóżcie…

W momencie kiedy ekran gaśnie i komputer przechodzi do ponownego restartu, zatrzymaj start na BIOSie odpowiednim klawiszem (może Delete?) i tam dokonaj zmiany tzw. bootowania tak, aby dysk twardy znalazł się na pierwszym, priorytetowym miejscu. Potwierdź zmiany, zrestartuj komputer i powinien on przejść samoczynnie do dalszego instalowania systemu.