Problem z wgraniem windowsa xp GIGABYTE

Witam , mój problem jest taki że chce wgrać windowsa xp od początku.W biosie mam już wszystko poustawiane wkładam płyte którą jest

Gigabyte Intel 945 S-series.Pisze żeby nacisnąć jakikolwiek klawisz żeby wałączyć Xperes Recovery 2 a ja tego nie chce tylko chce wgrać windowsa a innych opcji nie mam :expressionless:

A masz Windowsa XP?.

Dodane 20.11.2011 (N) 16:53

A masz Windowsa XP?.

Tak mam.Chcę chcę wgrać nowy bo ten mam już zaśmiecony wirusami i innymi. A jakie to ma znaczenie?

Kolego, wydaje mi się, że szukasz Windowsa XP na płycie ze sterownikami do płyty głównej. Wątpię, żeby tam był. Opisz dokładnie co jest napisane na płycie, którą posiadasz. Postaram się pomóc.

GIGABYTE

Intel 945 S-series Motherboards Utlity CD

Supports Intel Core 2 Duo Processors

Chipsets / Serial-ATA II / RAID NETWORK / AUDIO DRIVES

DIRECTX

FOR WINDOWS 9X / ME /2000 / XP

64 BIT READY

I DALEJ CD KEY

To jest płyta ze sterownikami do płyty głównej i dodatkowymi programami - nie ma na niej systemu Windows.

Moje pytanie było retoryczne, zarazem zawierało odpowiedź.

Pomijając resztę, jeżeli nie masz innych płyt, a zwłaszcza tej z systemem Windows XP, musisz upewnić się, czy przypadkiem system nie znajduje się na partycji Recovery w Twoim komputerze.

Piszę Ci o tym, abyś najpierw to sprawdził.

http://forum.instalki.pl/viewtopic.php?f=3&t=18876 Teraz tylko kwestia czy recovery było faktycznie robione i czy można je wgrać.