Problem z wgrywaniem filmów przez czytnik kart

(Alczyk27) #1

Witajcie. Mam telefon Samsung Delphi. Nie posiadam kabla USB i wgrywam wyłącznie przez czytnik kart w mojej drukarce. Mój problem jest taki, że filmy wgrywać można tylko kablem USB (i innymi urządzeniami także, których też nie posiadam) z programem Samsung PC Studio. Czy jest jakiś program, który umożliwi mi wgrywanie multimediów na mój telefon?

(goomish) #2

Niby dlaczego tylko przez kabel USB? Skoro możesz wrzucać pliki video bezpośrednio na kartę SD to przecież musi działać! Trzeba tylko dopilnować, żeby plik był w odpowiednim, obsługiwanym przez telefon formacie. Sprawdź w instrukcji obsługi albo gdzieś w internecie, ale "na oko" wydaje mi się, że Delphi "umie" czytać tylko 3gp w rozdzielczości 320x240. Być może też mp4 w tej rozdzielczości, ale pewien nie jestem.

PS. Coś mi się widzi, że nie zrozumiałem problemu :slight_smile: Ale ponieważ nie chce mi się kasować wszystkiego i pisać od nowa, dopiszę tylko: kabel USB, to kwestia kilku PLN w najbliższym sklepie z takimi pierdołkami. Albo kilkunastu (i paru dni) jak ci się nie chce wychodzić na mróz i kupisz na Allegro...

(Alczyk27) #3

3gp nie działa, a z mp4 odtwarza tylko filmy z aparatu. Pisali w poradniku, że bez kabla ani rusz, ale nie mam skąd wziąć. Dlatego poszukuję alternatywnego rozwiązania.Oczywiście może się takowe nie znaleźć.