Problem z wgrywaniem przez usb aplikacji na motorole v188

witam mam problem z przesyłaniem plików przez usb z komputera do telefonu mam kabel usb sterowniki i program p2k nie wiem co dalej może ktoś kto zna się na tym bardziej pomoże .

matimiecio , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Najlepiej ściągnąć sterowniki ze strony Motoroli i użyć mobile phone tools.

Jeżeli masz XP to możesz użyć sterowników P2K. Podłączasz telefon i powinno pokazać się w menedżerze urządzeń nowe urządzenie (pewnie z nazwą Motorola), klikasz je prawym klawiszem > aktualizuj sterownik > wybierasz lokalizację (tam, gdzie masz sterowniki P2K).

pewnie powinieneś ustawić odpowiedni port com w programie,

zobacz menadżer urządzeń tam powinien być widoczny telefon (jeśli jest poprawnie zainstalowany) a we właściwościach widoczny port com, na jakim pracuje, wtedy ten sam ustawiasz w programie, może być też potrzebne zmniejszenie prędkości.

a z kąd mam wziąć te sterowniki p2k ? dzięki

Dodane 14.04.2009 (Wt) 15:48

a czy to dobrze że komputer widzi telefon jako modem?

Dobrze, że widzi.

Sterowniki spróbuj może stąd: http://www.maxprograms.pl/plik,561.html

no to na razie dzięki

Dodane 17.04.2009 (Pt) 9:17

nie wiem nic kreator nie może kontynuować pracy nie wiem o co chodzi już mnie to zaczyna wkurzać

Jakie sterowniki?

Jaki błąd?

no to opisze wszystko dokładnie biore najpierw aktualizacje sterowników pyta się system czy może się połączyć z witryną windows update ja biore nie tym razem wybieram zainstaluj z określonej listy wybieram E:\My Download\P2K Drivers 2.9 aby uwzględnił tą lokalizacje biore dalej i jest napisane że kreator aktualizacji sprzętu nie może kontynuować pracy i jest że kreator nie moży wybrać oprogramowania bardziej właściwego niż jest zainstalowane

Więc już masz zainstalowane jakieś sterowniki. Teraz zdobądź mobile phone tools i zainstaluj.

dzięki

Działa już?

nie moge znaleźć tego programu przeszukałem chyba z pół "googli’

Ten program jest płatny i chyba będziesz go musiał kupić.

no właśnie ale kupować mi się nier chce może jakiś link do demówki?

Może jeszcze spróbujesz P2K Explorer?

no właśnie to mi fona nie widzi

Dodane 21.04.2009 (Wt) 8:16

może macie jakieś programy podajcie linki albo nazwy

Jak fona nie widzi to wyrzucasz sterowniki stare do telefonu i instalujesz jeszcze raz P2K drivers lub sterowniki z Motoroli.

no teraz usunąłem ten program i nie mogę go znaleźć ![;

Dodane 21.04.2009 (Wt) 20:01

dobra dzięki marcin wszystko działa tylko użyłem programu M-Explorer ze strony : http://www.motorola-tools.com/p2k-tool.php