Problem z Wi-fi (karta Broadcom 4311)

Zainstalowałem kolejnego builda Windowsa 7 (7077) i tak samo jak w poprzedniej wersji (7057) mam w nim problem z siecią bezprzewodową. Po nie określonym czasie, ani nieokreślonej ilości ruchu sieciowego zostaje mi blokowany dostęp do internetu, tj. połączenie z siecią ciągle mam ale z komunikatem ‘no internet acces’ albo ‘limited acces’. Przed zmianą sterowników do karty sieciowej Broadcom 4311 ze strony producenta pomagało zrestartowanie urządzenia, po zmianie sterowników jestem zmuszony do restartu systemu, właściwie to zależy mi na tych sterownikach producenta bo sterują diodą, która jest przydatna. Poza tym na tych czy na tych działa tak samo źle. Po rozłączeniu się z siecią nie da się ponownie połączyć z żadną inną. Sprawdziłem kilka wersji sterowników do urządzenia, próbowałem już postępować według wszystkich instrukcji dostępnych na googlach tj. wyłączanie ipv6 i jakieś zmiany w rejestrze. Router z którego korzystam to linksys w200g, zmieniałem kanały wi-fi, sposoby szyfrowania etc. Poza tym na innych laptopach w domu wszystko działa bez zarzutu, nie ma tego problemu również na tym samym laptopie pod kontrolą windowsa xp. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i udało mu się go rozwiązać.

Dodam jeszcze, że w buildzie 7000 nie przypominam sobie podobnych problemów (każdy build był instalowany na sformatowaną partycję).

Pozdrawiam.

Opcja Troubleshoot compatibility, zmiana sterowników na XP, Visty compatibility mode, zmiana sterowników od płyty głównej, od routera. Czekać na nowe.