Problem z Wi-Fi

Mam karte sieciową D-Link AirPlus DWL-520+ i chciałbym zapytać czy można do niej podłączyć router czy cos podobnego aby mieć internet na konsoli PSP poprzez Wi-Fi bez koniecznosci zmiany operatora internerowego? Mam połączenie radiowe a w mojej okolicy nie ma wolnych portów na neostrade, netie itp. Istnieje może jakis router na USB? Prosze o pomoc! ![-o<

Router na USB??

Czy dobrze rozumiem, Chcesz udostępnić połączenie sieciowe tak byś miał internet na konsoli??

Tak o to mi dokładnie chodzi

a ty jak odbierasz internet w komputerze?? przewodowo czy bezprzewodowo??

Mam antene na dachu i jest połączona z kablem do tej karty która jest w komputerze

będzie ciężko :confused:

najlepiej byłoby kupić router, ale do samej konsolki się nie opłaca

Opłaca się bo to jest taki “mini laptop” oczywiscie nie ma tyle funkcji itp ale jest przydatne i można grać z innymi. Oglądałem na allegro routery ale nie ma na wejscie takie jakie ja mam :frowning: są tylko na takie do których wchodzi neostrada, netia, kablówka itp. :frowning: Zna ktos jakis sposób? Może są jakies przejsciówki lub cos podobnego aby można było podpiąć ten kabel do routera ?

a ty masz kabel satelitarny??

Możesz napisać jak to poznać :?:

jaką masz końcówkę która idzie od anteny do komputera??

taki: http://www.wrzuta.pl/obraz/bauSIx1TJn/kabel troche niewyraźne bo robione komórką

to jest właśnie kabel satelitarny

I co można cos zrobić :?:

musiałbyś mieć drugą bezprzewodową karte sieciową

No to szkoda :frowning: Dzięki za pomoc :slight_smile: