Problem z wiatrakami

(system) #1

Mam probelm z wiatrakami , chodzi o to ze jak na poczatku wlacze komputer to wiatraki jakos sie tam w kompie kreca ... ale po chwili jak zaczyna sie uruchamiac windows to juz slychac ze sie wylaczaja ... wszystkie ... od karty graficznej , procesora , obudowy , tylko od zasilacza chodzi ...

Sciagnalem program "SpedFan" i wiatraki dzialaja ale zaraz po minucie znowu sie wylaczaja :expressionless:

Ma ktos jakis pomysl ?? bo ja juz nie wiem co zrobic ... z gory dzieki

(Toffik325) #2

Jakby si臋 wy艂膮czy艂y wiatraczki pr臋dzej czy p贸藕niej by Ci zjara艂o proca i grafik臋 ... Sprawd藕 dok艂adnie Everestem Ultimate Edition [klik]

Je艣li serio co艣 jest nie tak podaj mark臋, model, moc zasilacza.

(jani艣) #3

jest tak, wiatraki na pocz膮tku w艂膮czenia komputera chodz膮 z max pr臋dko艣ci膮, dopiero jak za艂aduje windowsa i sterowniki od podzespo艂贸w do niego wgrane to optymalizuje pr臋dko艣膰 do odpowiedniej jak膮 potrzebuje dany podzesp贸艂. Gdyby si臋 w og贸le wy艂膮cza艂y to by艣 zjara艂 komputer tak jak m贸wi m贸j przedm贸wca. a powiedz mi jeszcze czy widzisz jaka艣 r贸偶nice w dzia艂aniu systemu i kompa, chodzi wolniej czy co艣?

(system) #4

tak naprawde to nie jest moj komp tylko kolegi ... prosil mnie zebym mu w tym pomogl ... no ale nie dalem rady dlatego tutaj szukam pomocy ...

i wierzcie mi lub nie ale on dzialal na tym kompie bez wiatrakow przez lata !!

(Ryan11121) #5

Sprawd藕 temperatur臋 komputera. Je艣li temperatura procesora to oko艂o 36 stopni to nic nie powinno by膰. Dla pewno艣ci, 偶e wiatraki nie chodz膮, w艂膮cz komputer przy otwartej obudowie. Sp贸jrz czy nadal pracuj膮. Ewentualnie, wymie艅 wentylator lub zakup past臋 termoprzewodz膮c膮, lepiej b臋dzie odprowadza膰 ciep艂o. :slight_smile:

(system) #6

Nie chodzi o temp. tylko o nie dzialajace wiatraki !!

(Agatonster) #7

Ikarus ,

Prosz臋 poprawi膰 pisowni臋 w opisie problemu. W celu edycji swojego posta prosz臋 skorzysta膰 z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia b臋dzie skutkowa艂o usuni臋ciem tematu do Kosza.

(FXJ) #8

Podaj nam specyfikacj臋 偶eby艣my mieli o czym w og贸le rozmawia膰!

Jak zapu艣cisz np. 3DMark 2006 zaczynaj膮 chodzi膰?