Problem z wibracją w telefonie Samsung Galaxy Pocket

Mam problem z wibracją w moim telefonie.

Model Samsung Galaxy Pocket GT-S 5300 z Androidem 2.3.6 Gingerbread

Po każdym włączeniu telefonu samoistnie włącza się wibracja i wibruje mi co chwila. Wszystko inne działa płynnie tylko ta wibracja wibruje bez powodu. Dopiero jak wejdę w Internet i skorzystam chwilę, a później wyłączę wi fi to wibracja też się uspokaja i jest cisza. Mam tak od kilku dni i nie wiem dlaczego bo wcześniej telefon działał bez problemu. Teraz nawet nie mogę wyłączyć telefonu na noc bo później jak włączam to wibracja mi szaleje. Wyjmowałam już baterię i nic to nie dało. Szkoda mi resetować telefon do ustawień fabrycznych bo mam sporo ważnych plików.

Może coś poradzicie, dziękuję za wszelką pomoc :smiley:

Jednak wymagane jest, abyś przywróciła telefon do ustawień fabrycznych i sprawdziła, czy problem powtarza się. Przedtem zrób kopię zapasową plików. Lub też przeinstaluj Androida.

 

Zresetowałam telefon jednak to nie przyniosło poprawy. Wibracja nadal się samoistnie się załącza po włączeniu telefonu. Jednak zauważyłam, że jak nic nie robie i tak sobie telefon wibruje nawet 1h to po jakimś czasie przestaje w końcu i już jest cisza. To ja już nie wiem co się dzieje z tym telefonem, mam go 2 lata od nowości i niestety już po gwarancji i zaczyna się psuć

Jeszcze przed resetowaniem telefonu zdziwiłam się, że nie wszystkie pliki mogę przesłać na kartę pamięci, a zależało mi szczególnie na zdjęciach. Dobrze, że kopia zapasowa tworzy się na koncie Google to nic w sumie nie straciłam. Ale moim zdaniem skoro producent daje wejście na kartę pamięci to powinna być możliwość przerzucenia na kartę wszystkiego co się da np. zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów. Trochę już mnie wkurza ten Samsung