Problem z wideo na Onecie

Proszę o poradę w następującej kwestii.Otóż nie mam obrazu wideo na Onecie.Pojawia się tu jedynie nieruchomy obraz , ale po kliknięciu przycisku , zatrzymaj ‘’. Kliknięcie przycisku , uruchom ‘’ nie powoduje żadnego działania. A co ciekawe pojawia się przy tym ruchomy pasek z informacjami a także pulsujący znak ładowania i polecenie czekania.I tu moja wiedza odnośnie tego chytrego urządzenia się kończy. Czy jest ktoś, kto mi poradzi co z tym fantem zrobić. Dodaję, że na innych portalach ,wideo działa mi poprawnie.Pozdrawiam.

Witam

Moim zdaniem to wina odtwarzacza filmowego od onetu, ponieważ przejrzałem kilka teledysków i nie mogłem dać na pauze, ale filmiki mi się puszczały.

Napisz z jakiej korzystasz przeglądarki internetowej i sprawdź na innych, czy ten problem występuje. Ja sprawdzałem tylko na Firefox i mi działa tak jak pisałem wcześniej.

Pozdrawiam

Fajnie gdybyś napisał z jakiego systemu korzystasz, z jakiej przeglądarki (wersja) i jaką masz zainstalowaną wersję WMP. Fakt faktem, że multimedia na onecie dziwnie się zachowują - w Firefoxie oraz SeaMonkey i WMP9 strona upomina się o wtyczkę wmpfirefoxplugin.exe dopóki…przeglądarka nie zacznie przedstawiać się jako IE ! Wtedy już wszystko jest OK.

Dzięki za zainteresowanie się moim problemem.Mam Windowsa XP, przeglądarkę Internet eksplorer 7 i WMP 11 .Jak byś znał jakieś wyjście z tego, będę wdzięczny. Pozdrawiam.

W dniu 30.04.2008 , o godzinie 17:27 został dopisany post przez lutek5

Dzięki za informacje.Na Firefoxie nie sprawdzałem. Korzystam z Exsplorer 7, bo jakoś do niej mam zaufanie, ale jak widać zawodzi mnie.Jak byś miał jakiś pomysł daj znać, bedę wdzięczny, a na razie coś bedę kombinował. Acha, nie tak dawno jednak działało mi na onecie, ale kiedyś włączyłem a tu klapa. Pozdrawiam.