Problem z wideo w Windows Media Center


(Karolsmolen) #1

Witam. Mam problem z programem Windows Media Center a mianowicie chodzi o to ze od 2 dni nie widzi mi żadnych filmow avi w folderze ktory mam dodany do biblioteki.Mam laptopa z systemem Windows Vista Home Premium x64. Prosze o pomoc


(Karolsmolen) #2

Zna ktos odpowiedz na moj problem??


(IrasDeeJay) #3

Kiedyś miałem podobny problem. Jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy, to wyłączenie opcji monitorowania folderu z filmami w Media Playerze (WMP i WMC są ze sobą powiązane), a następnie otworzeniu Media Playera na bibliotece i po prostu ręcznie przenieść zawartość folderu z filmami na okno biblioteki WMP (Metoda Drag & Drop). Powinno pomóc.


(Karolsmolen) #4

Nie pomoglo dalej nic nie widzi


(IrasDeeJay) #5

Hmm.... A kodeki ? Masz ? Jak tak to jakie ?


(Karolsmolen) #6

mam kodeki x64Vista Codeks pack czy cos takiego. wczesniej mi wsszystko dzialalo tylko ostatnio cos sie zepsulo. zainstalowalem i odinstalowalem koala player moze on cos zmienil czy cos??


(IrasDeeJay) #7

Być może tak, Spróbuj odinstalować to Koala coś tam i przywróć system z punktu przywracania. Klikasz Start i w pole wyszukiwania wpisujesz przywracanie. Wyskoczy Ci jeden program. Dalej już wiadomo. :slight_smile:


(Karolsmolen) #8

od jakiego momentu przywroci mi system?? od poczatku bede musial wszystko instalowac??


(IrasDeeJay) #9

Nie. System co jakiś czas robi sobie punkty kontrolne. Wybierz najnowszy, a zarazem taki przed przed którym wiesz, że wszystko działało.


(Karolsmolen) #10

ok. dzieki za pomoc ale zainstalowalem nowe kodeki i wszystko widzi. problem rozwiazany