Problem z widokiem ikon w folderze

Witam

Mam taki dość nietypowy problem, powiedział bym że dość błachy lecz strasznie mnie denerwujący. Otóż co chwilę zmieniają mi się ustawienia folderów. Mam na myśli widok ikon [kafelki, ikony, szczegóły] jak i rozmieszczenie ikon.

Powiecie pewnie że sam sobie stwarzam problem, ale mając w folderze ponad 2 200 plików koszmarem jest przeglądanie ich w widoku ‘kafelki’ :?

Zmienia się również szablon folderu [z dokumentów na np. album muzyczny], automatycznie sortują się pliki w Start>Programy…

Próbowałem nie raz tego myka:

Narzędzia>Opcje Folderów>Widok>Zastosuj do wszystkich…

Działa ale na krótką mete, ok 15 minut, później wszystko wraca do normy…

Czy ktos kiedys miał podobny problem? Od czego to zależy?

Pozdrawiam

A jaki masz system i czy masz nowe sterowniki graficzne?

Win XP SP2

A co ma piernik do wiatraka? :?

Bo to możę powodować zmianę wyglądu, jeżeli masz nową kartę a starsze sterowniki.

ech, no niech Ci będzie… :?

Ale właśnie doszedłem czemu tak się dzieje. Cudowny Cleaner [CCleaner ;-)] miał zaznaczonych kilka niepotrzebnych opcji jak ‘Pamięć podręczna kolejności w Menu’ , ‘Pamięc podręczna rozmiaru/położenia okien’ itp. Zobacze jak sytuacja będzie się przedstawiać po resie systemu. Jednak czemu się tak działo, pomimo nieużywania CCleanera?

Ktoś ma jakiś pomysł? Może brak jakiegoś klucza w rejestrze?

Pozdrawiam

Mam ten sam problem. Za każdym włączeniem komputera zmieniają mi się ustawienia wyświetlania ikon w folderach. Nie wiem co z tym zrobić. :frowning:

W wybranym folderze:

PPM (prawy przycisk myszy) / Rozmieść ikony według / i odptaszkować ‘Autorozmeszczanie’. :slight_smile:

@x-awier

Ameryki nie odkryłeś. Już dawno tak próbowałem, ale bez rezultatów.