Problem z wieszaniem się softa po wejściu do Menu w E51

Witam,

Czy ktoś z Was z użytkowników również NOKII E51 spotkał się z takim problemem jak zwieszanie się softa przy wejściu do MENU?. Na screenie poniżej przedstawiłem w czym problem jest

86e9c154dfc76026.jpg

tak wygląda wyświetlacz telefonu NOKII E51 jak zwiesi się soft. I zawsze zwieszenie powstaje przy wejściu do MENU. Jak to często jest to nie ma reguły. Telefon dwa razy już był w Serwisie NOKII raz wgrano oprogramowanie jeszcze wersji 100 teraz wgrano wersje 200 nie brandowaną. Ale już po wgraniu wersji 200 dwa razy zwieszenie softa miało miejsce.

W czym to może być problem że tak się dzieje?. Może ktoś zna na ten problem sposób… ?.

Może telefon jest zainfekowany.

Zainstaluj antywirusa na telefon.

naładuj baterię…

wyjmij kartę pamięci, sformatuj ją, zrób hard formata,

taka czynność powinna pomóc…

hard format to nie *#7370#… to kombiacja 3, *, ziel słuchawki i powera jak fon jest wyłączony… podobno jak tak zrobisz to masz puścić klawisze jak 2 raz mignie napis nokia…

Spróbuje co z tego wyjdzie. Bo format kodem *#7370# już robiłem.

instalowałeś jakieś aplikacje? łamałeś system?

klopas , łamać systemu nie łamałem nigdy odkąd kupiłem telefon ani na sofcie 100 ani teraz na nie brandowanym 200 oryginalnym NOKII. Mam tylko zainstalowaną aplikację Screenshot v 3.03 do robienia screenów - tą właśnie aplikacją robiłem ten screen co pokazałem jak wygląda zwieszenie się softa po wejściu do MENU. I żadnych innych aplikacji nie mam zainstalowanych.

Spróbuj podłączyć telefon do komputera. Wejdź na stronę www.nokia.pl i zaktualizuj soft do najnowszego może to pomoże.

Sprawdzając na Nokia Software Updater to zawsze pokazuje mi że dla tego modelu telefonu jest dostępna tylko wersja 100 a mam już 200 nie brandowaną.

wywalałeś coś z folderu na Menu? (czy w menu masz 12 ikonek czy więcej? )

Mam dokładnie 13 ikonek w MENU. 12 ikonek jest jako od softu a 13 ikonka to SIMExtra w Erze. Nic nie kasowałem z MENU.