Problem z wieszaniem się softa po wejściu do Menu w E51

(asziatko) #1

Witam,

Czy ktoś z Was z użytkowników również NOKII E51 spotkał się z takim problemem jak zwieszanie się softa przy wejściu do MENU?. Na screenie poniżej przedstawiłem w czym problem jest

86e9c154dfc76026.jpg

tak wygląda wyświetlacz telefonu NOKII E51 jak zwiesi się soft. I zawsze zwieszenie powstaje przy wejściu do MENU. Jak to często jest to nie ma reguły. Telefon dwa razy już był w Serwisie NOKII raz wgrano oprogramowanie jeszcze wersji 100 teraz wgrano wersje 200 nie brandowaną. Ale już po wgraniu wersji 200 dwa razy zwieszenie softa miało miejsce.

W czym to może być problem że tak się dzieje?. Może ktoś zna na ten problem sposób... ?.

(eyeti) #2

Może telefon jest zainfekowany.

Zainstaluj antywirusa na telefon.

(klopas) #3

naładuj baterię...

wyjmij kartę pamięci, sformatuj ją, zrób hard formata,

taka czynność powinna pomóc...

hard format to nie *#7370#... to kombiacja 3, *, ziel słuchawki i powera jak fon jest wyłączony... podobno jak tak zrobisz to masz puścić klawisze jak 2 raz mignie napis nokia...

(asziatko) #4

Spróbuje co z tego wyjdzie. Bo format kodem *#7370# już robiłem.

(klopas) #5

instalowałeś jakieś aplikacje? łamałeś system?

(asziatko) #6

klopas , łamać systemu nie łamałem nigdy odkąd kupiłem telefon ani na sofcie 100 ani teraz na nie brandowanym 200 oryginalnym NOKII. Mam tylko zainstalowaną aplikację Screenshot v 3.03 do robienia screenów - tą właśnie aplikacją robiłem ten screen co pokazałem jak wygląda zwieszenie się softa po wejściu do MENU. I żadnych innych aplikacji nie mam zainstalowanych.

(LAS!CA) #7

Spróbuj podłączyć telefon do komputera. Wejdź na stronę www.nokia.pl i zaktualizuj soft do najnowszego może to pomoże.

(asziatko) #8

Sprawdzając na Nokia Software Updater to zawsze pokazuje mi że dla tego modelu telefonu jest dostępna tylko wersja 100 a mam już 200 nie brandowaną.

(klopas) #9

wywalałeś coś z folderu na Menu? (czy w menu masz 12 ikonek czy więcej? )

(asziatko) #10

Mam dokładnie 13 ikonek w MENU. 12 ikonek jest jako od softu a 13 ikonka to SIMExtra w Erze. Nic nie kasowałem z MENU.