Problem z WiFi Dell optiplex 7010

Witam was :slight_smile:
Proszę o pomoc. W pracy internet padł i szef polecał w takim wypadku odpalić przenośny hotspot na telefonie z pracowniczej karty SIM.
Pracuję na stacjonarnym Dell Optiplex 7010, Windows 7. Szukałam sterowników na stronie della, pobralam wszystkie(dla mojego nr seryjnego) zainstalowałam, teraz system pisze, że update jest niemożliwy bo sterowniki są w aktualnych wersjach. Wczesniej net był po kablu z routera i działał. Nie mam nigdzie ikonki wifi, nawet w ustawieniach, nie mam pojęcia jak to wifi teraz włączyć. Proszę pomóżcie, co mogę zrobić żeby włączyć wifi? Jak potrzebujecie jakiś danych co do kompa to dołączę poniżej.

Cześć,
w tym komputerze wg. strony Dell’a są stosowane różne karty sieciowe, więc wypadałoby zrobić zrzut ekranu z menadżera urządzeń a konkretniej zakładka karty sieciowe. Poza tym jest też opcja przesłania internetu do komputera przez tzw opcję tethering usb w telefonie

Dzięki, zrobiłam na razie tak jak piszesz, tzn podłączyłam przez USB z innego telefonu służbowego, myślę, że to wystarczy na razie, dzięki bardzo :).

1 polubienie