Problem z wifi+laptop z windows7+livebox

Witam. Jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem laptopa Asus k52dr. Posiadam w nim kartę sieciową Atheros AR9285. Na komputerze stacjonarnym mam zainstalowaną neostradę z liveboxem podpiętym przez adapter wifi. Działa wszystko tak jak należy. Przez wujka google szukałem jak można połączyć tego laptopa przez wifi z liveboxem. Nacisnąłem przycisk wifi na laptopie i reg na liveboxie. Wykrył połączenie, ale potem zarządał klucza bezpieczeństwa sieci (lub coś podobnego). Szukałem gdzie to może być w necie i wyszło, że na pudełku od liveboxa. Sprawdziłem i nie ma nic takiego. Próbowałem wpisać klucz WEP, ale też nie działa. Na innych forach znalazłem, żeby wpisywać ten klucz MAC karty sieciowej tam na stronie liveboxa. Znalazłem adres przez start->uruchom->cmd->ipconfig/all. Wpisałem ten adres(w tym oknie w laptopie są miedzy cyferkami “-” więc wymieniłem je na “:” ) W ogóle nie dodało mi tego urządzenia do tej strony w adresami WEP. Powiem jeszcze, bez problemu działa mi do tego liveboxa bezprzewodowo PS3. Z tego wszystkiego co namieszałem w tym laptopie to wykrywa liveboxa, pełen sygnał, ale kończy się na tym, że występuje komunikat “Ograniczone połączenie z neostrada”. Bardzo proszę o pomoc szanownych kolegów. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Klucz WEP znajdziesz na obudowie livebox’a, to taka biała nalepka, trudno ją przegapić.

Pod spodem(tak jakby podstawa trójkąta równoramiennego) pisze z resztą jak byk WEP: i jakieś cyfry tam dalej…

KobriX05 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.