Problem z wifi .....PROSZĘ O POMOC

Witam…

Mam laptopa asus z kartą atheros ar928x Wireless Network. Dioda na laptopie sie w ogóle nie świeci gdy przełącznik jest w pozycji on i off. Laptop jest używany z siecią UPC, a teraz chcę z neostradą tp - livebox. Nie chcę odinstalowywać sieci UPC(czasem jadę do kolegi który ma z UPC i działa),a pod liveboxa nie chce w ogóle sie włączyć.(livebox jest poprawnie skonfigurowany i wifi na min jest włączone) Jak można właczyć to wifi?

Z Góry Dziekuję Za Pomoc

Hej,

Przełącznik to jedno. Na klawiaturze może być obecny jeszcze dodatkowy skrót klawiszowy, który też odpowiada za włączanie karty bezprzewodowej. Sprawdź, czy na klawiaturze nie jest oznaczony - najczęściej jest to klawisz Fn i jeden z klawiszy funkcyjnych.

A jak łączysz się z tym routerem - poprzez interfejs USB czy sieciowy. Bo jeśli to drugie, to oprogramowanie UPC jest zupełnie zbędne.

:arrow: Sprawdź, czy karta nie jest wyłączona w programie do zarządzania połączeniami - jego ikonkę znajdziesz w systemowym tray’u (obok zegarka),

:arrow: Czy sterowniki do karty są poprawnie zainstalowane?? Sprawdź w menadżerze urządzeń, czy nie ma żadnych urządzeń z pytajnikiem lub wykrzyknikiem. Napisze też, co widnieje w menadżerze w gałęzi kart sieciowych,

:arrow: wejdź do Połączeń sieciowych (Windows XP) lub Centrum sieci i udostępniania -> Zarządzaj połączeniami sieciowymi (Windows Vista i Windows 7) i sprawdź, czy widoczna jest karta bezprzewodowa i jaki kolor ma jej ikonka. Jeśli szary, kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i z manu wybierz Włącz.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzieki

sebek1928 , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Przeczytaj regulamin. Inaczej wyciągnę konsekwencje.