Problem z wifi w emachines e725

Witam, posiadam emachines e725 na którym od początku był windows 7, zrobiłem format i zainstalowałem xp home edition, wszystko gra oprócz tego wifi, do wszystkiego znalazłem sterowniki pod xp a do tego żadne nie pasuja, instalowałem juz chyba wszystkie z neta i nic, jak ktoś wie jak to znaleźć jak się do tego zabrać to byłbym bardzo wdzięczny, bo teraz mam tylko neta na kablu sieciowym, z góry bardzo dziękuje

Sprawdż tutaj: http://support.gateway.com/us/en/emac/p … delId=1258 Wybierz właściwy system operacyjny. Potem grupa Wireless LAN. Musisz jednak być pewny producenta karty WiFi , czyli Atheros, Intel lub Broadcom. Niestety, są te trzy możliwości. Miałem identyczny kłopot. U mnie wyszło, że Atheros, ale reguły nie ma.

jak próbuje zainstalować sterowniki wlan atheros to wyświetla mi się komunikat “program instalacyjny zainstaluje sterownik automatycznie po włożeniu karty sieciowej klienta Włóż karte jeśli niemasz jeszcze w komputerze,zamknij kreatora znajdowania nowego sprzętu po czym przystąp do procedury instalacyjnej, aby kontynuować kliknij przycusk ok” wychodziłoby na to że komp mi nie wykrywa tej karty

Dodane 06.07.2011 (Śr) 22:00

dzięki już jest wszystko ok:) zainstalowałem inny sterownik z tej stronki, jeszcze raz bardzo dzięki:) zamykam temat