Problem z wifi w emachines e725

(Nikczemny442) #1

Witam, posiadam emachines e725 na którym od początku był windows 7, zrobiłem format i zainstalowałem xp home edition, wszystko gra oprócz tego wifi, do wszystkiego znalazłem sterowniki pod xp a do tego żadne nie pasuja, instalowałem juz chyba wszystkie z neta i nic, jak ktoś wie jak to znaleźć jak się do tego zabrać to byłbym bardzo wdzięczny, bo teraz mam tylko neta na kablu sieciowym, z góry bardzo dziękuje

(system) #2

Sprawdż tutaj: http://support.gateway.com/us/en/emac/p ... delId=1258 Wybierz właściwy system operacyjny. Potem grupa Wireless LAN. Musisz jednak być pewny producenta karty WiFi , czyli Atheros, Intel lub Broadcom. Niestety, są te trzy możliwości. Miałem identyczny kłopot. U mnie wyszło, że Atheros, ale reguły nie ma.

(Nikczemny442) #3

jak próbuje zainstalować sterowniki wlan atheros to wyświetla mi się komunikat "program instalacyjny zainstaluje sterownik automatycznie po włożeniu karty sieciowej klienta Włóż karte jeśli niemasz jeszcze w komputerze,zamknij kreatora znajdowania nowego sprzętu po czym przystąp do procedury instalacyjnej, aby kontynuować kliknij przycusk ok" wychodziłoby na to że komp mi nie wykrywa tej karty

-- Dodane 06.07.2011 (Śr) 22:00 --

dzięki już jest wszystko ok:) zainstalowałem inny sterownik z tej stronki, jeszcze raz bardzo dzięki:) zamykam temat