Problem z wifi w Toshiba

Witam. Mam pewnien problem z wifi w lapku Toshiba Satellite A300 -20K. Miałem w nim pierwotnie viste. Po przeinstalowaniu na XP-ka systemnie wykrywa mi wogóle wifi. pobrałem wszystkie dostepne sterowniki z witryny toshiby. Dodtakowo na tej stronie był sterownik do kart realteka, a w lapie jak sie okazało jest karta intel wifi 5100. W menadzerze urzadzen nie ma wogole karty bezprzewodowej. Miał ktos podobny problem?

czy ta karta wogole moze pracowac pod xp??

moze nie pracowac pod xp.

Zainstaluj to: http://downloadcenter.intel.com/Detail_ … l〈=eng

I później to: http://downloadcenter.intel.com/Detail_ … l〈=eng

menadżer sie zainstalował , sterownik nie

A pojawia się jakiś błąd? Ja u siebie zainstalowałem właśnie identyczne sterowniki (mam XP Pro i identyczną kartę sieciową jak Ty) i wszystko przebiegło bezproblemowo.

Tutaj jest trochę starszy sterownik: http://downloadcenter.intel.com/Detail_ … l〈=eng

Z tego właśnie przeszedłem na ten, który u Ciebie nie daje się zainstalować.

po inicjacji instalacji pojawia sie okno instalacja trwa… czekaj… po kilku sekundach znika i tyle z instalacji…

Czyli wszystko zgodnie z planem. Sprawdź w menedżerze urządzeń czy karta sieciowa Wi-Fi jest zainstalowana.

ten starszy driver … ten sam problem.

wczoraj szukałem cały dzień stera po wpisaniu tych symboli

PA3655U-1MPC

512AN_MMW dotarłem do witryny intela, który karte o tych symbolach nazywa Intel wifi 5100.

moze jednak to błedne??

Jaki problem? Już Ci powiedziałem, że sterowniki tak się po prostu instaluje.

Ponawiam prośbę o sprawdzenie w menedżerze urządzeń czy karta jest zainstalowana.

nie ma nic w Menadżerze. wydaje mi sie ze po reinstalacji systemu karta sie wyłaczyła, bo jest nie widoczna. czy jest jakas mozliwosc zeby ja poprostu włączyc??

w samym laptopie jest włacznik wifi, ale po właczeniu włącza sie bluetooth

Dodane 18.07.2009 (So) 18:40

nie ma nic w Menadżerze. wydaje mi sie ze po reinstalacji systemu karta sie wyłaczyła, bo jest nie widoczna. czy jest jakas mozliwosc zeby ja poprostu włączyc??

w samym laptopie jest włacznik wifi, ale po właczeniu włącza sie bluetooth

Spróbuj taki patent: Moje miejsca sieciowe > Wyświetl połączenia sieciowe. Zobacz czy nie ma tam czasem nic związanego z Wi-Fi.

tylko polaczenia od kabla sieciowego (łacze sie z netem przez kabel) i połaczenie telefoniczne z komorka.

Czyli w menedżerze urządzeń masz na samej górze żółty znak zapytania, tak? Dziwne, że system nie reaguje na instalacje sterowników. Może ktoś inny będzie mieć jakieś pomysły.

menadzerze urzadzen nie ma nic zwiazanego z wifi

A są jakieś niezainstalowane urządzenia w laptopie? Dla ułatwienia dodam, iż takowe urządzenia system oznacza tak, jak zaznaczone na screenie (czerwona ramka):

schowek01cjp.jpg

tak, kolejny problem którego nie potrafię rozwiązać…

Jest cos takiego jak :

Urządzenie modemowe na magistrali High Definition Audio

Zapewne chodzi o dźwięk, ale nie o tym teraz mowa.

A masz jakąś informację o karcie Intel 5100 w kategorii Inne urządzenia?

nie brak. Jest tylko to co napisałem, a te urządzenie modemowe to nie nie dzwiek, nazwa jest myląca, to modem do krórego nie znalazłem sterownika, niepotrzebuje modemu.

Wydaje sie ze karta jest albo wyłączona (jak włączyc), albo uszkodzona, pod vista działała…

A co masz w menedżerze urządzeń w kategorii Karty sieciowe?

karty sieciowe

-bluetooth personal area network

  • karta sieciowa 1394

-realtek rtl8102e family pci-e fast ethernet nic