Problem z win 2000 usunełem pliki startowe

Witam;)

Mam Windows 2000 na dysku E i niekcący sformatowałem dysk C gdzie były pliki startowe…

teraz nawet gdy włoże płytce 2000 i dam naprawianie to pisze że nie znalazł systemu 2000 bo nie ma tych plików;/

teraz siedze na knopixie;/

Czy da sie jakos stworzyć te pliki konsolą lub można je gdzieś ściągnąć albo jakoś utworzyć…

Pozdrawiam;)

Siwy_155

siwy_155

Zobacz może reinstall systemu z zachowaniem danych

Pozdrawiam

Niestety to nie zadziała i nie da się tak zrobić bo tak to się robi gdy instalator wykrywa system windows a moj intalator nie wykrywa tego pisze ze nie moze znalesc a to dlatego ze zostaly usunięte wszystkie pliki z dysku C: a windows jest na D albo E i chce mi instalowac system tylko od nowa a potem wykrywa pliki windowska i pisze ze zostaną one usunięte i moje dokumenty też itp wszystkie ustawienia wszystko ja bardziej potrzebuje te Pliki co byly na dysku C bo one tał byly tzn na dysku C był Win98 a na D 2000 a ja sformatowałem C gdzie byly wszystkie pliki

No jeśli nie stawiałeś na nowo systemu na C to poczytaj tutaj, może uda się jakoś dane odzyskać > http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78136 :slight_smile:

niestety ściągałem na ten dysk pliki z internetu tzn ja napisałem że Format a a to jest tak że są wszystkie katalogi a usunięte zostały tylko pliki które są na C: a katalogi zostały z plikami

siwy_155

W Twoim przypadku cięzko coś sensownego doradzić, ale może to ? Turbo File Uneraser 1.1

Fragment opisu:

Pozdrawiam