Problem z win update win2003

Witam!

Otóż sformatowałem ostatnio dysk systemowy[w końcu przyszedł czas na format :lol:], następnie zainstalowałem sobie z powrotem system na nowo + wszelkie stery, itp.itd. [bez akt…] po tych czynnościach jak to zawsze robiłem wcześniej chciałem połączyć się z witrynką Szanownego Microsoftu, mianowicie “Windows Update” :slight_smile: po chwili czekania wywala następujący błąd http://img192.imageshack.us/img192/9726/update2zs.jpg

Dodam, że o ile pamiętam przed formatem pokazywał mi się tu aplet paska formantu ActiveX w celu zainstalowania najnowszego Update managera czy czegoś tam podobnego… :arrow: :idea: , obecnie nic takiego się nie pokazywało…próbowałem parę razy, tak jak wskazywali wyczyściłem pamięć IE i nic… :^o

Usługa akt. automatyczne ustawiona na “automatyczne” i cały czas uruchomiona, jak i również usługa inteligetnego transferu w tle.

OS Windows Server 2003 Enterprise Edition> konwersja na XP.

IE>8

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy.

Masz włączone aktualizacje automatyczne i aktualnie są pobierane bądź instalowane, dlatego nie można ich teraz pobrać ze strony win update. Musisz poczekać aż automat zakończy swoją pracę.

Nie, nie są pobierane :!: Gdyby były to wyświetlana byłaby ikonka w trayu, poza tym dioda od routera migała by pobierając dane… :arrow:

:?: :?:

Dodane 10 sty 2010, o 21:47

Dostanę jakąś odpowiedź jak to rozwiązać :?: :?

Dodane 13 sty 2010, o 20:58

Dodam, ze zauważyłem taki monit w podglądzie zdarzeń:

http://img211.imageshack.us/img211/5384/update.jpg