Problem z Win XP

Moja znajoma ma komputer :

RAM - 1 GB

Karta Graf. - nVidia GeForce 6600

CPU - 2,5 Ghz

System - Win XP

Kilka dni temu podczas grania komputer zwyczajnie się przyciął i się zresetował. Gdy się włączył, po załadowaniu już systemu na ekranie zaczęły się pojawiać małe kwadraciki “krzaczki” i przybywało ich. W trybie awaryjnym wszystko było w porządku, w internecie przeczytałem że może to być od systemu więc poleciłem jej by sformatowała komputer. Nic to nie dało. Nadal w trybie awaryjnym wszystko działa a przy próbie włączenia komputera normalnie kończy się to resetem (przy planszy “zapraszamy”) lub załadowaniem systemu i pulpitu i znów pojawieniem się “krzaczków”. Co to może być ? Chyba raczej nie awaria karty graficznej?

Ozzy666 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sterowniki po instalowane ? Jeżeli tak to coś czuje, że karta się sypie. Sprawdź jeszcze jej temperaturę.

Na moje oko coś nie tak z kartą graficzną, sam miałem takie krzaczki - u mnie pojawiały się po graniu, pomagało wyłączenie komputera i poczekanie, aż komputer sobie odpocznie :slight_smile: Okazało się, że grafika do wymiany :smiley:

Było to w 2005 roku, za czasów, kiedy nawet reinstalacji systemu potrafić nie zrobiłem, a myśleć o używaniu czegoś innego niż Internet Explorer 6 nawet mi do głowy nie przyszło :smiley: