Problem z Win32.TrojanDownloader.Small

Przy skanowaniu Ad-Aware wykrył Win32.TrojanDownloader.Small, który jest w rejestrze. Pomimo próby usunięcia on dalej jest w systemie.

Oto logi z Hijackthis i Silent Runners:

Proszę o pomoc.

Czysto :slight_smile:

Podaj ścieżkę zainfekowanego pliku, oraz zrób skan AVG AntySpyware 7.5 po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

Oto log z Ad-Aware.

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeskanuj jeszcze raz Ad_aware :slight_smile:

Czy ten wpis w notatniku usunie ten syf ?

FIX podany przez Bieniola spowoduje usunięcie jednego klucza, który jest odpowiedzialny za ten syf.

Po zastosowaniu powinno być ok.

Niestety ten syf jest dalej obecny.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Zrób skan AVG http://www.ewido.net/en/download/ oraz ad-adware i potem pokaż z nich raporty.

Windows Worms Door Cleanera używam cały czas. Wszedłem przed chwilą w tryb awaryjny i przy próbie usunięcia tego klucza pokazało się okienko, że wystąpił problem przy próbie usunięcia klucza, ale usunął to co było w kolumnie Dane i zrobiłem też to samo z kluczem w HKEY_CURRENT_USER i teraz znowu jest to samo w kolumnie Dane ale Ad-Aware nie wykrył tego jak włączyłem teraz skanowanie.

Proszę przeskanować i wrzucić raporty, o które prosiłem.

Oto raport z Ad-Aware: