Problem z winampem - wyskakujące okienko skórek - pomoc

witam.po odpaleniu odtwarzacza winamp wyswietla mi sie takie okienko: http://www.otofotki.pl/img9/pokaz.php?i … 204648.jpg jak robię ok albo zamykam to nic nie daje, dopiero na pasku klikam prawym przyciskiem i zamykam ale po jakims czasie znowu się to pokazuje więc co to może być??

może spróbuj odinstalować winampa i zainstalować go od nowa

Przenieś folder Temp na C:\TEMP.

Utwórz folder TEMP na dysku C, a następnie wejdź do panelu sterowania (przełącz na klasyczny). Kliknij ikonę system. Z lewej wybierz zaawansowane ustawienia systemu. Na zakładce zaawansowane kliknij zmienne środowiskowe. Edytuj zmienną TEMP i TMP zmieniając domyślną wartość %USERPROFILE%\AppData\Local\Temp na C:\TEMP

Włącz Winampa i wybierz skórkę inną od aktualnej.

ok zrobiłem tak jak poleciłeś, teraz będe czekał na efekty

Zastosuj się do porady poprzednika, wina leży po stronie ustawionej skórki(wyglądu) winampa. Może próbowałeś wgrać jakąś nową skórkę?

tak mam parę nowych skórek ale he troche to dziwne że zmienie skórki takie coś powoduję :expressionless:

kotlet1711 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie ma w tym nic dziwnego. Winamp rozpakowuje aktualnie wybraną skórkę do katalogu temp.

problem jednak powrócił:(