Problem z WinAvi

Witam wszystkich.

Mam mały problem z moim programem winavi video converter v8.0 mianowicie jak przerabiam film to wszystko idzie bez problemu synchronizuje sie dobrze ale nie przerabia mi lektora razem z filmem. Wszystkie inne filmy przerabia dobrze z lektorem ale na 1 niby jest lektor spleciony z filmem jak we wszystkich filmach które są w formacie rmvb i po przerobieniu tego 1 jest tylko orginalny dźwięk (niemiecki) bez lektora. próbowałem różnych ustawień i na żadnych nie działa. Wie ktoś może jaka może być przyczyna tego i jak ją rozwiązać albo może jakiś inny program który przekonwertuje mi rmvb na dvd szybko i z lektorem.

Z góry Thx za pomoc.

widocznie w tym jednym filmie lektora brak…

no właśnie w tym filmie jest lektor ponieważ jak go oglądam na komputerze to leci z lektorem i ten lektor jest w 1 pliku razem z filmem.

może przeleć go virtualdubem (przekonwertuj) do innego formatu kodeka dźwiękowego…

Niestety VirtualDub nie widzi w ogóle mi plików rmvb i nie moge ich w nim otworzyć :frowning: ewentualnie może ktoś zna jakiś link do fimu Bez Limitu Prędkości - Autobahnraser w formacie DVD-V z lektorem bo ja znalazłem tylko w formacie RMVB.

zajrzyj tutaj :

http://www.videoaudio.pl/forum/index.ph … c=530&st=0

I dalej nic próbowałem też innymi programami to przeróbki na avi ale wygląda na to że lektor w tym filmie jest osobnym strumieniem dźwięku którego żaden z tych konverterów nie widzi nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje skoro w innych jest wszystko normalnie :?