Problem z Windows 10 po nowej aktualizacji

(Mioderrro) #1

Witam, wczoraj wieczorem Windows 10 przechodził nową aktualizację, co trwało u mnie chyba z 30-40minut.
Po zainstalowaniu aplikacji zauważyłem, że laptop chodzi trochę gorzej, dodam, że jestem graczem CS:GO, więc musiałem sprawdzić, czy nie mam spadków FPS.
Jak się okazało, FPSY spadły mi ze 120 na 30 (oczywiście przy podłączonej ładowarce), próbowałem naprawić ten problem, rzeczywiście niektóre ustawienia w panelu sterowania NVIDIA mi się pozmieniały, ale to nic nie dało, gdy przywróciłem je do poprzedniego stanu.
Więc odinstalowałem tą aktualizację, ale problem występuje nadal i nie wiem co jest przyczyną. Ta różnica, że teraz zamiast mieć 120FPS to mam 60FPS.
O co chodzi? Wszystkie sterowniki mam aktualne, wszystko sprawnie zawsze działało i nagle ta pieprzona aktualizacja mi spowodowała spadki fps.

Jest jeszcze możliwość, że nagle z ładowarką coś nie teges, ale wydaje mi się to niesamowitym zbiegiem okoliczności, że akurat po zainstalowaniu aktualizacji coś się z nią popsuło.
Mój laptop to Lenovo y50-70, Intel Core i5 2 rdzenie 2.9GHz, 8GB Ram. Z góry dziękuję za pomoc. :slight_smile:

@EDIT - ROZWIĄZANE
Jakby ktoś miał ten sam problem, co ja - to tutaj jest rozwiązanie: trzeba wejść w Xbox app ---> ustawienia -----> dvr off