Problem z Windows 7. SYSTEM się sypie

Witam formatowałem dzisiaj windowsa 7 x64 , wszystko poszło zgodnie z planem. Format poszedł i windows zainstalowałem z ukrytego dysku-recovery ( mam acera aspire 5740G więc musiałem wcisnąć alt+F10 ). Oczywiście po instalacji windowsa zacząłem instalować inne programy. Nie zdążyłem zainstalować żadnego antywirusa. Nagle na ekranie pokazał mi się niebieski ekran i nastąpił restart laptopa. Próbowałem włączyć jeszcze raz to po wpisaniu hasła znowu to samo. Przeszedłem na tryb awaryjny i po 2 minutach znowu niebieski ekran i restart. Zdecydowałem zrobić znowu format lecz przy starcie wciskam alt+f10 i nic sie nie dzieje, pewnie recovery disc został uszkodzony ;/, nie posiadam płyt z winodwsem 7 nie zdążyłem ich nagrać. A w tym momencie nawet windows się nie włącza i widzę niebieski ekran a mianowicie składa się on z:

" STOP: c000021a {Fatal System Error }

The Session Manager Initialization system process terminated unexpectedly with a

status of 0xc0000189 (0x00000000 0x00000000).

The system has been shut down.

Collecting data for crash dump . . .

Initializing disk for crashdump . . .

Beginning dump of physical memory.

Dumping physical memory to disk: 15 ( tu leci to 100 i restart ) "

Za drugim razem było podobnie lecz dane troszkę inne a mianowicie "status of 0xc0000000 (0xc0000001 0x00100630) "

Macie jakieś pomysły ? bo ja jestem załamany pierwszy raz nie widzę żadnego wyjścia ;( to napewno jakiś wirus ale nie mam pojęcia co teraz :frowning:

Próbowałeś uruchomić ostatnią dobra konfigurację?Sprawdziłbym też dysk na obecność uszkodzonych sektorów np za pomocą Hiren’s BootCD i zawartego na nim HD Tune ew spróbowalbym też tej porady od MS http://support.microsoft.com/kb/317189

uszkodzony mbr , przy odrobinie szczescia uda ci se to naprawic