Problem z Windows 7 w normalnym trybie

Witam. Jestem zielony w te klocki, więc mogę czegoś nie podać. Proszę o pomoc.

Otóż wczoraj zaczęło się robić coś dziwnego z komputerem. Jeżeli włączę komputer w normalnym trybie, nie mogę nic zrobić, tzn. mam pulpit, mogę wyłączyć gg, które uruchamia się na starcie i pasek startu. Klikanie na ikonki nie włącza programu. Maksimum możliwości, to włączenie się folderu, jednak po jakimś czasie i tam pokazuje się “brak odpowiedzi”. Jeżeli wcisnę crtl + alt + del, pojawi się czarny ekran z komunikatem o problemie z logowaniem (jeżeli potrzebny, mogę wstawić), choć czasem i on nie zareaguje. Puściłem pełny skan- wykryło 3 wirusy:

-Win32.Dropper-gen [Drp] (z pliku MagniPic.exe)

-Win32.Malware-gen (z pliku aplikacji 22aple)

-Win.32.Trojan-gen (z łatki do gry)

Usunąłem je.

Mogę dodać, że od dziwo gdy na awaryjnym wchodzę w procesy zużycie procesora spada do zera, gdy zazwyczaj, np. przy grach skacze do 95%, a nawet 100%.

Nie mam pojęcia od czego to jest. Liczę, że uniknę formata. Z góry dziękuję za pomoc

Z

Tutaj znajdziesz pomoc:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

Uruchom komputer w trybie awaryjnym i wykonaj skan OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 (podaj logi na forum).

Zgredward , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038