Problem z windows 7

Mam taki oto problem z Windowsem 7 (64).

Gdy wyłączam komputer lub uruchamiam ponownie nie mogę z powrotem uruchomić komputera.

Pojawia się ten napis “Ladowanie systemy windows (i logo)” a dalej czarny ekran i nic się nie dzieje. No więc wciskam reset i pojawia się taki “biosowy” komunikat: (img214.imageshack.us/img214/8219/dsc00127oh.jpg) Uruchamiania systemu Windows nie powiodło się. Przyczyną może być niedawna zmiana sprzętu lub oprogramowania.

Na dole mam do wyboru dwie opcje.

1.Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania (zalecane)

2.Uruchom system Windows normalnie.

Żadnego sprzętu nowego nie instalowałem bo tego windowsa mam dopiero od kilku godzin.

Potem pojawia się już takie normalne okno (img69.imageshack.us/img69/4098/dsc00119zk.jpg) “Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania” I na dole jest napisane. W razie znalezienia problemów, narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania naprawi je automatycznie.Komputer może się uruchomić ponownie kilka razy podczas tego procesu. Na dole jest taki pasek a pod nim piszę “Trwa wyszukiwanie problemów…” Potem pojawia się komunikat. (img826.imageshack.us/img826/5576/dsc00131ne.jpg) : System windows nie może automatycznie naprawić tego komputera". Naciskam zakończ i komputer się restartuje i znowu zaczyna się od początku. Za którymś razem udało mi się uruchomić komputer i teraz piszę tutaj. Po uruchomieniu już w windowsie pojawilo się okienko (img708.imageshack.us/img708/7756/dsc00138ch.jpg) “Warning! Please reinstall/update the display driver and program.” ( nie wiem czy to ma jakiś związek z tym ale sądzę że to może być wina sterowników.Bardzo proszę o pomoc, nie bardzo się na tym znam.

nowo postawiony system, a zainstalowałeś wszystkie sterowniki ?? konkretniej do karty graficznej ??

zainstaluj i napisz czy dalej występują problemy,

Włączyłem instalacje karty i poszedłem jeść gdy wróciłem zastałem czarny obraz. Więc zresetowałem komputer i wystąpił taki właśnie problem. Potem udało się mi go uruchomić i dla pewności zainstalowałem sterowniki jeszcze raz. Zainstalowały się bez problemu. Mam usunąć czy jak?

To wina Windowsa. Ten problem występuje od lat. Miałem taki problem z Win98, XP, a teraz od czasu do czasu z 7.

Jeśli sterowniki zainstalowały się dobrze to po co je usuwać. Ale czy aby na pewno pobrałeś je z oficjalnej strony i do konkretnej karty graficznej?

warold15 , proszę zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodane 07.02.2011 (Pn) 0:15

Kosz