Problem z Windows 8.1, ciągły BSOD i problem z dyskiem

Mój problem polega na tym, że dziś wysypał mi się BlueScreen z tekstem “file:\boot/bcd” razem z tym komunikatem “error 0xc00000e9”. System zaproponował mi próbę rozwiązania problemu przez autorecovery, więc skorzystałem, ale nic ten syfiaty system nie zrobił, bo czegoż sie spodziewać po autorecovery M$, którzy w win xp mieli też “auto” recovery a wszystko trzeba było samemu robić. Mniejsza z tym. W każdym razie po próbie auto naprawy system ciągle z tym samym komunikatem, więc chciałem zainstalować win7 i tam też otrzymałem wiadomość o próbie naprawy, więc skorzystałem i win7 napisał, że po ponownym uruchomieniu powinno działać i tu zonk, bo nie działało dalej, lecz teraz jest taki dylemat, że gdy włożę płytę z jakimkolwiek windowsem, to działa do momentu “Zainstaluj teraz” i gdy to kliknę, to już komp nic nie robi, mogę jedynie ruszać myszką. Podpięcie dysku do komputera brata przyniosło tylko taki efekt, że jego win7 zaproponował mi sprawdzenie spójności danych dysku, bo niby tego wymagał, więc pozwoliłem i nic nie znalazł. System mu się nie włącza gdy jest podpięty mój dysk, zatrzymuje się na znaku windows i tak stoi i stoi. Ma ktoś rozwiązanie problemu? Partition magic wyskoczył, że niby mam jakieś błędy, jeśli to ma jakieś znaczenie a próba zainstalowania win98 (z ciekawosci) zakonczyla sie tekstem “Podepnij dysk”.