Problem z Windows 8 po niudanej aktualizacji do Win 8.1

jak w temacie Witajcie czy moge prosic o pomoc? po nie udanej aktualizacji systemu windows 8 do windows 8.1 moj system nieuruchamia się ;/ wyskakuje monit :

Reboot and select proper boot device czy jest na to jakies rozwiązanie? probowałem chyba wszytskiego co znalazłem w necie i nic ;(

System musiał zostać uszkodzony, jak masz płytkę od Windowsa, powinieneś mieć opcję naprawy. Jeżeli to nie zadziała, a BIOS masz ustawiony na “default settings” , to musisz rozważyć format. Wszystkie dane można skopiować przy pomocy systemu live CD/DVD, np. lekkiego linuxa. Po odpaleniu płytki z Windowsem 8 powinno pojawić się menu, które zapyta, czy masz już zainstalowany system/chcesz go naprawić, dokładnie nie jestem w stanie teraz pokazać ci drogi do tej opcji, ale myślę, że znajdziesz, jak poszukasz. Problem będzie, jak masz na płycie Windows 7/Vistę, którą zaktualizowałeś do 8, wtedy naprawa praktycznie nie będzie możliwa, chyba, że pobierzesz plik ze strony z windowsem [system].

Dziękuje  mam bootowalny pendrive z windowsem 8 próbowałem go zaistalowac i sie nie powiodło. w biosie dysk jest wykrywany  do momentu aktualizacji wszytsko w komputerze działało tzn w laptopie dodam ze system był zainstalowany na dysku nie mam płyty gdyż taki kupiłem w sklepie od nowośći

Problem rozwiązany po bezpośrednim kontakcie pomogło ponowne sformatowanie całego dyski i instalacja świeżego systemu .

 

Wyciągnięty klucz z biosu aktywował się bez problemu na czystej kopii windows.

 

czysty nośnik warto pobrać za pomocą

 

http://www.dobreprogramy.pl/Potrzebujesz-nosnika-instalacyjnego-Windows-8.1-Microsoft-znacznie-ulatwil-jego-przygotowanie,News,59080.html

Serdecznie Dziękuje za POMOC :wink: próbowałem wszytskiego co znalazłem na necie i nic ;/ ale Mi POMOGŁEŚ I DZIAŁA ;)