Problem z windows i Kartą graficzną 9800 gt Nvidia Geforce

Kupiłem nowy komputer - a właściwie części. Wszystko udało mi się złożyć ale musiałem poczekać jeszcze jakieś 2 tyg. na dostarczenie karty graficznej Nvidia Geforce 9800 gt. Przez te 2 tyg korzystałem z komputera za pomocą karty VGA która jest wbudowana do płyty głównej. Po otrzymaniu karty graf. wmontowałem ją w slot podłączyłem kabel i normalnie odpaliłem kompa. Włozyłem plyte ze sterownikami którą dołączyli w pudełku i zacząłem instalować. Mniej więcej w połowie instalacji pojawił się czarny ekran u góry z podkerślinikiem - nie mogłem nic pisać ponieważ mam klawiature na USB. No więc zrestartowałem kompa przyciskiem na obudowie. Kliknąłem Uruchom system windows normalnie. Pojawiło się logo windowsa i ten paseczek co zawsze się przewija tyle ze po chwili ten paseczek się zaicina i nic nie da się zrobić - tylko ponowny restart. Do windowsa nie da się wejść inaczej jak nie przez tryb awaryjny.

Co może być przyczyną ?

Liczę na odpowiedzi i pozdrwiam.

nie zainstalowane do końca sterowniki

No wiem. Bo mniej więcej w połowie instalacji komputer zawsze zaczyna wariować. Co z tym zrobić ??

spróbować je usunąć, wyczyścić rejestr i zainstalować przez tryb awaryjny