Problem z Windows Media DRM (System zabezpieczenia mediów)


(Rafal560av) #1

Witam! Mam problem z DRM, otóż przy próbie odtworzenia pliku chronionego WMA, Windows Media Player próbuje pobrać "Prawa użytkowania treści multimedialnej", jednak za każdym razem wyskakuje okienko "The page cannot be displayed" z niewyjaśnionych przyczyn nie może się z tym połączyć... Aktualizacje co do DRM są zainstalowane. Dodam że muzyka jest legalna, pobrana z promocji Muzodajnia.pl (14 dni darmowego słuchania) Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

fffkv.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us


(Łukash) #2

Masz w Media Player (wciśnij Alt) > Narzędzia > Opcje > Prywatność ,zaznaczone pobieranie praw automatycznie ,sprawdzanie czy wymagają odświeżenia ,zegar automatycznie ?


(Rafal560av) #3

Łukash , tak mam wszystko pozaznaczane. :slight_smile: Dodam że to samo się dzieje jeżeli chcem włączyć test DRM w jakiejkolwiek przeglądarce... Wszystkie inne strony otwierają się prawidłowo..


(Łukash) #4

Zrób więc zrzut ekranu z tym co wyskakuje po wejściu np tu http://www.tvp.pl/test-drm


(Rafal560av) #5

Łukash, odziwo ten test DRM działa... :? Poszukałem w FAQ Muzodajni jakiś wskazówek, znalazłem test DRM serwera z którym próbuje się bezskutecznie połączyć, i ten test mi nie działa... pokazuje sie dokładnie to samo co w WMP, może to jednak nie wina oprogramowania... Zobacz sam: :slight_smile:

http://drm.system.emuis.net/msdrm/acquisition/drmnetobjtester.htm

http://www1.plus.pl/muzodajnia/guard/faq.action#drm

(Zord) #6

nie działa ten serwer taki urok DRM serwer pada i nie odtwarzasz pliku


(Łukash) #7

zord , ma racje,są offline.

-- Dodane środa, 3 lis 2010, 21:19 --

ale tak jakby tylko dla nas #-o

Przechwytywanie____JPG_300x300_q85.jpg


(Rafal560av) #8

Ok, dzięki wam wielkie, głowiłem się nad tym z 3h, a tu jednak wina serwera... :stuck_out_tongue: Przynajmniej wiem że z moimi ustawieniami jest wszystko ok. :slight_smile: Jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam. :slight_smile:

-- Dodane 03.11.2010 (Śr) 21:21 --

hmm... to o co tu może chodzić?


(Łukash) #9

Nie ,to raczej pomyłka tej stronki ,inne 2 podają że są forbidden 403.Są offline.


(Rafal560av) #10

Ok, no to czekam na uaktywnienie serwera :stuck_out_tongue: Jeszcze raz Dziękuje za pomoc i odpowiedzi, Pozdrawiam :slight_smile:


(Łukash) #11

Na teraz możesz spróbować skonwertować plik np w Format Factory .I powinien odpalić :wink:


(Rafal560av) #12

Niestety skonwertowanie tych plików nic nie daje, są odporne chyba na wszystko :stuck_out_tongue:


(Łukash) #13

Mi się kiedyś coś takiego udało :slight_smile: No nic musisz czekać na odpalenie serwerów w takim bądź razie :slight_smile:


(Rafal560av) #14

Ok, ja mogę poczekać, gorzej z dziewczyną, bo to dla niej ściągnąłem te piosenki (z nowej płyty Ewy Farnej) płyta wychodzi w piątek, a na muzodajni już są dostępne wszystkie tracki :slight_smile: No nic, idę pokombinować :stuck_out_tongue:


(Monczkin) #15

Rafal560av , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978