Problem z Windows Media DRM (System zabezpieczenia mediów)

Witam! Mam problem z DRM, otóż przy próbie odtworzenia pliku chronionego WMA, Windows Media Player próbuje pobrać “Prawa użytkowania treści multimedialnej”, jednak za każdym razem wyskakuje okienko “The page cannot be displayed” z niewyjaśnionych przyczyn nie może się z tym połączyć… Aktualizacje co do DRM są zainstalowane. Dodam że muzyka jest legalna, pobrana z promocji Muzodajnia.pl (14 dni darmowego słuchania) Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

fffkv.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz w Media Player (wciśnij Alt) > Narzędzia > Opcje > Prywatność ,zaznaczone pobieranie praw automatycznie ,sprawdzanie czy wymagają odświeżenia ,zegar automatycznie ?

Łukash , tak mam wszystko pozaznaczane. :slight_smile: Dodam że to samo się dzieje jeżeli chcem włączyć test DRM w jakiejkolwiek przeglądarce… Wszystkie inne strony otwierają się prawidłowo…

Zrób więc zrzut ekranu z tym co wyskakuje po wejściu np tu http://www.tvp.pl/test-drm

Łukash, odziwo ten test DRM działa… :? Poszukałem w FAQ Muzodajni jakiś wskazówek, znalazłem test DRM serwera z którym próbuje się bezskutecznie połączyć, i ten test mi nie działa… pokazuje sie dokładnie to samo co w WMP, może to jednak nie wina oprogramowania… Zobacz sam: :slight_smile:

http://drm.system.emuis.net/msdrm/acquisition/drmnetobjtester.htm

http://www1.plus.pl/muzodajnia/guard/faq.action#drm

nie działa ten serwer taki urok DRM serwer pada i nie odtwarzasz pliku

http://img819.imageshack.us/img819/9074/aaaara.jpg

zord , ma racje,są offline.

Dodane środa, 3 lis 2010, 21:19

ale tak jakby tylko dla nas #-o

Przechwytywanie____JPG_300x300_q85.jpg

Ok, dzięki wam wielkie, głowiłem się nad tym z 3h, a tu jednak wina serwera… :stuck_out_tongue: Przynajmniej wiem że z moimi ustawieniami jest wszystko ok. :slight_smile: Jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam. :slight_smile:

Dodane 03.11.2010 (Śr) 21:21

hmm… to o co tu może chodzić?

Nie ,to raczej pomyłka tej stronki ,inne 2 podają że są forbidden 403.Są offline.

Ok, no to czekam na uaktywnienie serwera :stuck_out_tongue: Jeszcze raz Dziękuje za pomoc i odpowiedzi, Pozdrawiam :slight_smile:

Na teraz możesz spróbować skonwertować plik np w Format Factory .I powinien odpalić :wink:

Niestety skonwertowanie tych plików nic nie daje, są odporne chyba na wszystko :stuck_out_tongue:

Mi się kiedyś coś takiego udało :slight_smile: No nic musisz czekać na odpalenie serwerów w takim bądź razie :slight_smile:

Ok, ja mogę poczekać, gorzej z dziewczyną, bo to dla niej ściągnąłem te piosenki (z nowej płyty Ewy Farnej) płyta wychodzi w piątek, a na muzodajni już są dostępne wszystkie tracki :slight_smile: No nic, idę pokombinować :stuck_out_tongue:

Rafal560av , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978