Problem z Windows Media Player 11 PL

Witam! :slight_smile:

Mam pewien problem-zainstalowalem Windows Media Player 11 PL

Ale on jest po angielsku a powinien byc po polsku. :?

Jak to zrobić???

PILNE

Jeżeli twiedzisz że on jest po angielsku a nie po polsku to wejdź na http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl

To jest Windows Media Player 11 Pl. Ja nie mialem żadnego problemu z jego intalacją :wink:

Myslę że jeżeli jest on po polsku to ty też nie będziesz miał problemów :slight_smile:

a ja myślę żę trzeba mieć jeszcze orginalny system :stuck_out_tongue:

jeżeli miałeś wcześniej zainstalowaną angielską to każda próba zainstalowania wersji polskiej nic nie daje gdzieś na forum już ten temat był poruszany

no właśnie :lol:

Witam!

To nie jest kwestia oryginalnego systemu, a znanego błędu… dokładnie takiego, jak napisał yacek.

Poczytaj TU, innym pomogło więc może i Tobie… :slight_smile:

Nie zgadzam się z tym.Ponieważ że posiadam angielską wersje okienka to system wpierw pobrał mi angielskiego WMP11. Później pobrałem wersje poską z dobreprogramy zaistalowałem i śmiga jak ta lala po polsku. Tak wiec to na pewno nie jest to. Pozdrawiam

zwirek

Tu nie jest ważne, czy Ty się z tym zgadzasz, czy nie - być może ten problem Ciebie nie dotknął, ale np. ja i sporo innych użytkowników WMP 11 w wersji anglojęzycznej zna ten ból, i sposób wskazany w temacie przez strażaka , okazał się być skutecznym, po wielu bezskutecznych próbach pozbycia się problemu innymi sposobami…

Pozdrawiam