Problem z Windows Movie Maker 2011

Witam mam problem z windows movie maker 2011 wmp normalnie odtwarza filmy dzwiek itp ale gdy nakrecone filmiki frapsem dodaje do wmm 2011 to slychac tylko dzwiek nagranej piosenki ale obrazu nie wyswiela prosze o pomoc uzywam K-Lite_Codec_Pack_800_Mega i windows.7.codec.pack.v3.4.0.setup windows 7 home premium x64 system zaktualizowany prosze o pomoc bo juz nie wiem jak sobie z tym poradzic

http://img3.imageshack.us/img3/5172/54317427.png

Po nagraniu filmu Frapem , prze konwertuj go wstępnie na inny format za pomocą Format Factory Do wyboru masz wiele różnych formatów , między innymi AVI ,MPG 1 MPG 2 (czyli używany przez DVD) Jeśli masz spory dysk z dużą ilością wolnego miejsca możesz konwertować do AVI bez kompresji, wówczas jakość materiału wyjściowego będzie najlepsza.

tyle ze to fraps mi nagrywa do avi odrazu i w starym windows movie maker odtwarza filmy a w nowym live 2011 nie i nie wiem dlaczego :frowning: jakies propozycje macie jeszcze czego to moze byc wina

Problem widocznie jest w nieobsługiwanej kompresji i dlatego proponowałem konwersję choćby z AVI na AVI przy użyciu innego kodeka.

Czy to aż tak trudno zrozumieć???

nie trudno ale rozczaruje cie sie to nie dziala :confused: nie wiem juz w czym problem moze lezec stary movie maker dziala okej a nowy nie ale przeciez nie bede na dinozaurze siedzial cale zycie

damian160793 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Może problem tkei w tym że masz za dużo zainstalowanych kodeków . Moim zdaniem nie warto instalować dwóch pakietów na raz , bo może wystąpić konflikt , tak jak w przypadku programów antywirusowych.

Trzeba sobie wybrać jeden pakiet i z niego korzystać.