Problem z windows Update win 7

Witam,

 

Od formatu komputera /rok temu/ nie mogę ściągnąć aktualizacji. Nie przeszkadzało mi to, ponieważ nie chciałem zamulać systemu - sterowniki zainstalowałem z płytki. Jednak teraz potrzebuje zainstalować PS, ale niestety, nie mogę ponieważ program nie będzie działać bez wszystkich aktualizacji.

 

Dlaczego nie mogę ściągnąć aktualizacji? Komputer po prostu szuka i szuka i nic nie znajduje. Godzinami. Dodam, że mam dysk SSD, dość szybki internet. Pewnie trzeba zrobić format, ale chciałbym tego uniknąć - czy jest taka możliwość?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

PS. Oczywiście, system jest oryginalny - win 7 64bit

Internauci w tym temacie się wypowiadali wiele razy i wystarczyło trochę poszukać na forum…

I tak na przykład:

 

 

Zainstaluj ręcznie najpierw to : Windows6.1-KB3172605-x64.msu - a potem Windows powinien sam zobaczyć resztę poprawek.

http://www.download.net.pl/jak-naprawic-usluge-windows-update-gdy-nie-pobiera-aktualizacji/n/3367/

Tu masz wszystko jak naprawic krok po kroku .

W narzędziach administracyjnych trzeba wybrać przystawkę usługi, następnie odnaleźć na liście usługę windows update i ustawić ją w stan wyłączony i zatrzymany. Potem należy ponownie uruchomić komputer i wyczyścić zawartość katalogu \Windows\SoftwareDistribution (uwaga nie kasujemy katalogu tylko jego zawartość). W kolejnym kroku znów uruchamiamy usługę Windows Update. Uruchamiamy z prawami administratora aplikację \windows\system32\wuapp.exe To powinno pomóc.