Problem z Windows Update

Witam,

jestem studentem i chcę zainstalować program grupy autodesk - Inventor. Wyskakuje mi błąd, że nie ma netframeworka 4. Sćiągam próbuję instalować, wyskakuje błąd : HRESULT 0xc8000222

Próbuję odpalić Windows update - funkcja jest wyłączona potrzebny restart systemu … Sprawdzałem w usługach jest uruchomiona. Na forum znalazłem poradę aby sćiągnąć WINDOWSACTIVATIONUPDATE. Wyskakuje kolejny błąd podczas instalacji … : 0xc8000222

Dodam, że korzystam z legalnego oprogramowania zakupionego z laptopem w wersji OEM WIndows 7. Inventor też oryginalny. Niestety nawet reinstal systemu nic nie dał. Bardzo proszę o szybką pomoc ponieważ potrzebuje komputera na studia

Dodane 14.12.2012 (Pt) 1:08

http://answers.microsoft.com/en-us/wind … abae5afe58 wygooglowałem :smiley: może się komuś przydać konkretna odpowiedź ale niestety nie po Polsku dlatego najpierw założyłem temat tutaj

kokolka ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.