Problem z Windows XP - audio

Witam mam problem musiałem sam zrobić format i zrobiłem wszystko. jest pięknie ale nie ma głosu wchodziłem wszędzie aktualizowałem sterowniki audio itp. i nic gdy wchodze na Start Wszystkie programy Akcesoria Rozrywka i regulacja głośności wyskakuje coś takiego:

Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować użądzenie miksujące , przejdź do Panelu sterowania, kliknij kategorię Drukarki i inny sprzęt , a następnie kliknij ikonę dodaj sprzęt.

Dziłanie tego programu zostanie teraz zakończone, i lipa nie wiem co robić mój wójek się troche na tym zna bo józ dóżo razy robił nam tak ale jest za granicą mówi żeby włożyć płytę głowną (Instalator Windowsa XP) i najlepiej zainstalować wszystko i tak zrobiłem i nic. weszłem nawet na płyte i wyszukałem plik po pliku i nic może się to przyda gdy uruchamiam Instalatora windowsa XP to są takie zakładki:

Zainstaluj system Windows XP

Dowiedz się więcej o procesie Instalacji

Zainstaluj opcjonalne składniki Systemu Windows

Wykonaj zadania dodatkowe

Sprawdź zgodność systemu (gdy na to klikam pisze ze system jest poprawny)

i tyle może ma ktoś podobny instalator i powiedział by mi jak to zrobić a i śa jescze podzakładki u :

Wykonaj zadania dodatkowe :

—Pod Zakładki—

Konfiguruj podłączenie pulpitu zdalnego

konfiguruj sieć w domu lub w małej firmie

Transferuj pliki i ustawienia

Przeglądaj ten dysk CD-ROM

Wyświetl informacje o wersji

Zainstaluj .NET Framework ( gdy to klikam nic nie wyskakuje :/, i nie wiem do czego słuzy :D)

i tyle nie wiem co mam robić?? plz odpiszcie bo bez głosu to koniec świata ;/

A byłeś w Biosie??