Problem z Windows XP Media Center Edition

Witam!

Miałem zamiar zainstalować sobie Windows XP Media Center Edition więc zainstalowałem ale mam 1 problem. Próbowałem zainstalować Avasta 4.8 Home Edition i instalacja została przerwana ponieważ wyskakuje komunikat że ,Antywirus Avast 4.8 Home Edition nie może być zainstalowany ponieważ nie jest kompatybilny z systemem Windows XP Media Center Edition i instalacja musi być przerwana’’ Co mam zrobić?? Chcę mieć Windowsa XP Media Center Edition i jakiegoś antywirusa. Próbowałem zainstalować Kasperskiego i dalej to samo. :frowning: Co mam robić??

Pozdrawiam .

zobacz avire

ok sprawdzam.

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 18:18 został dopisany post przez informatykkkk

Dalej to samo. Co robić??

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 18:26 został dopisany post przez informatykkkk

Dodam że mój laptop z którym mam problemy to ASUS M51SN miał fabrycznie zainstalowaną Vistę Home Premium SP1. Wykasowałem Vistę Home Premium i zainstalowałem XP Media Center Edition . Mam płytę RECOVERY z Vistą Home Premium SP1. Proszę o pomoc . Nie chcę rezygnować z Windows XP Media Center Edition .

Dziwne- przeciez XP MCE to prawie to samo co XP Professional, jedyna roznica jest

Media Center. Swego czasu tez mialem ten system i kasperskiego i chodzil dobrze. Chociaz slyszalem, ze byly rozne wersje 2002, 2005.

Pytanie nr 1- System oryginalny.

Trend Micro Internet Security 2008

F-Secure Internet Security

Windows XP Media Center Edition jest w pełni legalny i oryginalny.

W dniu 13.07.2008 , o godzinie 9:35 został dopisany post przez informatykkkk

Zainstalowałem F-Secure Internet Security i działa. Dzięki

Czy odpowiedź na to pytanie wyeliminuje problem?

Raczej nie.

Więc po co je zadałeś?