Problem z Windows

Mam następujący problem;wywaliłem z systemu sporo wpisów i różnych zbędnych rzeczy /zbędnych i nieistniejących według programów/ za pomocą dwóch programów czyszczących, oczywiście nie zrobiłem kopii zapasowch/o ironio losu/.I teraz podczas uruchamiania systemu pod koniec ładowani wyskakuje mi okienko Dosu z jąkąś tam informacją o brakującej scieżce dostępu.Zamykam to i dalej wszystko jest już ok, ale jest to denerwujące.Sprawdziłem wszystko kontrolerem plików systemowych i zaktualizowałem pliki niedawno usunięte, ale nic to nie dało.Czy istnieje program który potrafi skontrolować system i ewentualnie go naprawić.Nie mówię tu o programach odzyskujących pliki ,ale jeśli to ostateczność to też mogą być/ usunąłem około 500 błędnych wpisów itp.dlatego moja obawa czy będę wiedział które przywrócić, czy przywrócić wszystkie. :frowning: . Ponowne instalowanie systemu narazie nie wchodzi w grę bo sam sobie raczej nie poradzę a na chwilę obecną nie ma mi kto pomóc.Posiadam Window 98 SE

Płyta główna

Typ procesora AMD Athlon XP, 1666 MHz (6.25 x 267) 2000+

Nazwa płyty głównej MSI KT3V (MS-6712) (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio)

Mikroukład płyty głównej VIA VT8367 Apollo KT333CF

Pamięć fizyczna 256 MB (PC2100 DDR SDRAM)

Typ BIOS’u AMI (12/26/02)

Ostatnio trochę za dużo testowałem programów i czyściłem pozostałości po nich i dlatego ten problem, coś za dużo wyczyściłem :stuck_out_tongue:

POZDRAWIAM! !!

napisz co konkretnie Ci sie wyswietla w tym okienku

Dokładnie taki komunikat:

C:\>Del C:\WINDOWS\COOKIES\INDEX.DAT

C:\>Del C:\WINDOWS\HISTORIA\HISTORY.IE5\INDEX.DAT

C:\>Del C:\WINDOWS\HISTORIA\HISTORY.IE5\MSHIST~1\INDEX.DAT

C:\>Del C:\WINDOWS\TEMPOR~1\CONTENT.IE5\INDEX.DAT

C:\>Exit

wyglada na to ze sa kasowane pliki, w autostarcie masz jakis plik wsadowy, ktory kasuje te pliki :roll:

To jest wszystko co mam w autostarcie , być może coś jest niepotrzebne doradźcie:

Ad-aware Registry\Common\Run C:\PROGRAM FILES\LAVASOFT\AD-AWARE 6\AD-AWARE.EXE +c

CriticalUpdate Registry\Common\Run C:\WINDOWS\SYSTEM\wucrtupd.exe -startup

Desktop Architect Registry\User\Run C:\PROGRAM FILES\DESKTOP ARCHITECT\DATRAY.EXE -S

IncrediMail Registry\User\Run C:\PROGRA~1\INCRED~1\bin\IncMail.exe /c

LoadPowerProfile Registry\Common\Run Rundll32.exe powrprof.dll,LoadCurrentPwrScheme

Microsoft Office StartMenu\User C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE -b -l

NvCplDaemon Registry\Common\Run RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\SYSTEM\NVCpl.dll,NvStartup

NVIEW Registry\User\Run rundll32.exe nview.dll,nViewLoadHook

nwiz Registry\Common\Run nwiz.exe /install

QD FastAndSafe Registry\Common\Run

ScanRegistry Registry\Common\Run C:\WINDOWS\scanregw.exe /autorun

SystemTray Registry\Common\Run SysTray.Exe

Taskbar Display Controls Registry\User\Run RunDLL deskcp16.dll QUICKRES_RUNDLLENTRY,

Webshots StartMenu\User C:\Program Files\Webshots\WebshotsTray.exe

WinFoxV2 Registry\Common\Run C:\WINDOWS\SYSTEM\WF2K.EXE

WITaj! Registry\User\Run C:\PROGRAM FILES\WITAJ!\WIT2000.EXE /jeden

WysuwajPotem Registry\User\Run D:\PROGRAMY\WYSUWACZ\WYSUWACZ\wysuwaj_przy_zamykaniu_windows.exe

Zasobnik systemowy Registry\Common\Run SysTray.Exe

Proponuję skorzystanie z narzędzia Win Doctor z pakietu norton system works nawet nie musisz instalować programu wystarczy że uruchomisz narzędzia z płyty CD. Nie obiecuję że na pewno ale jest wysoce prawdopodobne że usunie zbędne lub wstawi usunięte pliki systemowe.

fiesta niestety nic to nie daje już tego próbowałem :cry:

POZDRAWIAM! !!

Sprawdz jeszcze w ponizszym katalogu:

WINDOWS\Menu Start\Programy\Autostart

Tutaj jest tylko Microsoft Office i Webshots

POZDRAWIAM! !!

no to jeszcze podaj tytlu okienka, ktore sie wysiwetla :slight_smile:

Na ramce jest logo MSDOS i napis ZAKOŃCZONE-compind

no to poszukaj teraz pliku “compind” :slight_smile:

Znalazłem i co z nim zrobić??? Wyciągnołem go na pulpit, gdzie mam go umieścić???

Jak mniemam jest to zwykly plik wsadowy (rozszerzenie *.bat), wiec po prostu go usun, nic nie powinno sie stac :slight_smile: (ja takiego pliku nie mam i jakos wszystko chodzi ;-))