Problem z windows7 po przeskanowaniu avast'em


(Jose76) #1

Witam.

Mam wielką prośbę może ktoś jest w stanie mi pomóc.

Windows 7 Home Premium

Skanuję regularnie komputer i stosuję od lat antywirus avast.

Wczoraj skanowałem i wykrył 2 wysokie zagrożenia ( zalecane przenieść do kwarantanny ), skanowałem kolejno roznymi programami najpierw windows defender , Anti- Malware i na koniec nieszczesnym avastem bo te pierwsze dwa nic nie wykryły i sadze,ze avast blednie wykryl zagrozenie.

Po przeniesieniu plikow do kwarantanny i uruchomieniu komputera, avast nie działa i nie moge uruchomić żadnych programów, po prostu klikam ikony i zero odzewu. Plikow z kwarantanny nie mam jak przywrocic bo nie mozna uruchomic avasta ani na nowo go zainstalowac :confused: Probowalem przywracanie systemu ale tez nic nie daje bo komunikat jest taki ,ze przywracanie blokuje program antywirusowy avast. Dostep do danych mam bez zmian, ale nie działają żadne programy ....

Czy ktos z Was miał podobny problem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Rafał

-- Dodane 25.09.2011 (N) 12:37 --

Dodam,że chodzi mi o pomoc jak przywrócic te dwa pliki z kwarantanny jak nie moge uruchomić programu avast aby pomyślnie przeprowadzić przywracanie systemu sprzed tego przeniesienia plikow do kwarantanny bo wtedy wszystko dzialalo bez problemow.


(ak6) #2

Otwórz okno CMD jako administrator i wpisz

problem-windowsem-t462656.html


(Jose76) #3

Dziękuję :slight_smile:


(Pawel Mann) #4

Też mam ten sam problem głupi avast pokasował mi coś i teraz też właśnie skanuje tym co napisaał Ak6 :slight_smile: Mam nadzieje że pomoże to :slight_smile: