Problem z windows7 po przeskanowaniu avast'em

Witam.

Mam wielką prośbę może ktoś jest w stanie mi pomóc.

Windows 7 Home Premium

Skanuję regularnie komputer i stosuję od lat antywirus avast.

Wczoraj skanowałem i wykrył 2 wysokie zagrożenia ( zalecane przenieść do kwarantanny ), skanowałem kolejno roznymi programami najpierw windows defender , Anti- Malware i na koniec nieszczesnym avastem bo te pierwsze dwa nic nie wykryły i sadze,ze avast blednie wykryl zagrozenie.

Po przeniesieniu plikow do kwarantanny i uruchomieniu komputera, avast nie działa i nie moge uruchomić żadnych programów, po prostu klikam ikony i zero odzewu. Plikow z kwarantanny nie mam jak przywrocic bo nie mozna uruchomic avasta ani na nowo go zainstalowac :confused: Probowalem przywracanie systemu ale tez nic nie daje bo komunikat jest taki ,ze przywracanie blokuje program antywirusowy avast. Dostep do danych mam bez zmian, ale nie działają żadne programy …

Czy ktos z Was miał podobny problem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Rafał

Dodane 25.09.2011 (N) 12:37

Dodam,że chodzi mi o pomoc jak przywrócic te dwa pliki z kwarantanny jak nie moge uruchomić programu avast aby pomyślnie przeprowadzić przywracanie systemu sprzed tego przeniesienia plikow do kwarantanny bo wtedy wszystko dzialalo bez problemow.

Otwórz okno CMD jako administrator i wpisz

problem-windowsem-t462656.html

Dziękuję :slight_smile:

Też mam ten sam problem głupi avast pokasował mi coś i teraz też właśnie skanuje tym co napisaał Ak6 :slight_smile: Mam nadzieje że pomoże to :slight_smile: