Problem z windowsem 10

Dzień dobry, po zmianie obudowy i zasilacza co zrobiłem sam i zrobiłem to dobrze ( zasilacz Corsair 500w, obudowa Zalman z3) to wystąpił taki oto problem, gdy próbuję odpalić komputer to on się uruchamia i zatrzymuje się na takim oto ekranie.

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Czemu nikt nie odpowiedział

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Utknęło na Verifying DMI Pool Data.
Czyli raczej nie zbyt coś dobrze.

Wklej w YT to co napisałem pogrubionym i szukaj. Na przykład tu.

Zrobiłem tak samo i nic

Napisałem “Na przykład tu”.

Verifying DMI Pool Data

“DMI to skrót od Desktop Management Interface, który jest procesem weryfikującym zgodność oprogramowania i sprzętu komputera.
W przypadku zmiany sprzętu lub oprogramowania, która prowadzi do niekompatybilności komponentów, błąd weryfikujący dane puli DMI pojawia się podczas uruchamiania systemu Windows. W takim przypadku nie można normalnie uruchomić systemu Windows.”

Być moze coś jednak nie tak zrobiłeś dobrze.

Sprawdzilbym na twoim miejscu sytuację przy podłączeniu płyty “na pająka”. Być może płyta jest osadzona bez mosiężnych dystansów lub inna drobna przyczyną odpowiada za problem z uruchomieniem i nawet ponowne złożenie sprzętu pomoże.

Bo z windowsem 10 nie ma problemów, jak tu niektórzy twierdzą.

Win 10 woli UEFi i GPT niż BIOS i stare partycje.

A da się inaczej niż UEFI i GPT? No chyba, ze próbujesz na jakimś rupieciu zainstalować. Athlon II czy coś takiego. Linuxa postawisz. Z win 10 już nie do końca.

Bo nie ma, grzebał, źle złożył a to nie problem z systemem.

A te 1000 postów o win 10? to tak z kosmosu?

Dzięki za pomoc

A ile postów pod Linuksem?
Weź pod uwagę stosunek udziału rynkowego obu systemów.