Problem z windowsem przy starcie **?

Mój problem polega na tym iż prz starcie Windowsa,a dokładnie przy momencie pojawienia sie napisu “ZAPRASZAMY” i sie już dalej nie ładuje…??? musze resetować ale problem znów sie pojawia dopiero po kilkakrotnym resesie Umożliwia mi wejscie do systemu ! co jest tego przyczyną…?

a tryb awaryjny działa ?? może należałoby naładować sysa używając płytki instalacyjnej … nie masz wirusów ?? kiedy to się stało i jak ?? podaj więcej konkretów :roll: wróżkami nie jesteśmy

nie wiem czy tryb awaryjny działa ! bo nie wiem jak to ci wchodzi ! co to wirusów to nie mam nic ! Problem moj raz jest raz znika i PC nadal śmiga dobrze np. pare dni i poźniej znowu są z nim problemy. To tyle jego objawów

podczas startu naciśnij F8 lub F4 :slight_smile: a jak to nie działa to jak bedziesz widzial ekran startowania systemu ( ten pasek postępu ) to zresetuj kompa :slight_smile: i bedzisz mial Awaryjny do wyboru :slight_smile:

a co ma mi pomóc F8 czy tam F4 ?? pisz troche jaśniej jak komus coś chcesz pomóc !

Wciśnij F8 poprostu a jak nic się nie będzie działo to spróbuj na F4, ale ta pierwsza opcja będzie dobra

Pozdro