Problem z Windowsem XP - problemy z dyskiem

Witam. Otóż mam taki problem, że nawet po całkowitym sformatowaniu dysku co zrobiłem ostatnio, świeżo zainstalowany Windows XP HE SP2 działa maxymalnie 2 tyg.

Muli się cały czas. Dysk w czasie pracy na kompie co jakis czas sie rozkreca i zwalnia i tak bez przerwy. Czym jest to spwodowane? Dysk skopany?

Mam dośc instalowania znowu Windowsa. :?

Teraz jak właczam kompa to od razu po ekranie Biosu pojawia mi sie czarne tło z napisami ze nie ma jakichs tam plików w System32/system/…Chociaż nic nie usuwałem i korzystałem praktycznie z WWW/GG/Filmy/Muzyka.

Proszę o pomoc, Ariel.

w takim razie jeśli masz gwarancję to oddaj dysk bo coś z nim nie tak … :?

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Uszkodzony dysk,albo żle zamontowany w kompie i ciepło go rozmagnesowuje,albo padnięty kanał IDE na płycie,możliwe,że zasilacz nie daje rady i nie dostarcza odpowiedniej mocy dla dysku

Mam również drugi dysk kóry chodzi bez zarzutu. Czyli jest coś z dyskiem. A gwarancji nie mam.

Jakieś domowe sposoby?:slight_smile:

squeet --> wiem ze jestes moderatorem ale ktos swoja role bierze sobie za bardzo do serca :slight_smile: daj ludziom zyc

Wymienić dysk :stuck_out_tongue:

Naprawdę nie da sie nic zrobic? :slight_smile:

Nie chce kupowac nowego dysku gdyz niedlugo kupuje MacPro i nie chce nic juz ładowac w tego PC :?