Problem z windowsem XP

Ma problem z całym windowsem XP. Wyskakują błedy że coś nie tak z plikami .dll co jakis czas tzn. kilka razy dziennie komputer się wyłańcza pojawia się ten niebieski ekrn z błedem . Problemy są również z przeglądarkami non stop się wyłańczają i wyskakują blędy. Kilka razy już formatowałem kompa.Kilka razy równierz próbowałem zainstalować viste ale albo sę resetuje podczas instalacji albo już po prawidłowym zresetowaniu w połowie instalacji nie dokańcza się instalacją.Nie wiem w czy problem. Mam nadzieje że pomożecie.

tom02 , nazwij temat konkretnie. Od czego masz dział Windows? Przenoszę, czytaj opisy działów zanim założysz temat.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Niestety nie mogę zainstalować tego programu do czytania bluescreenów bo nie mam sp 2 i nie mogę zainstalować albo sie resetuje albo wyskakują różne błędy. Jeśli ktoś chciałby pomóc to tutaj zamieszczam linka do spakowanymi w pliku błedami .Jednak jest ich mniej niż sądziłem

http://uploaded.to/?id=1wk9bh