Problem z WindowsMediaCenter

Witam Mam problem z avastem ciągle mówi że mam zagrożenie z WindowsMediaCenter jak to

zrobić albo usunąć ten Windows Media Center bo normalnie nie da się usunąć.

To prosty sposób na wyłączenie windows media center jak i innych komponentów systemu windows:

Panel sterowania>>odinstaluj program>>włącz lub wyłącz funkcje systemu windows>>funkcje multimedialne i odznacz windows media center

Ps. nie napisałeś jakiego windowsa posiadasz (tak się to odbywa w przypadku 7-mki),od XP do 8-emki chyba podobnie.

Posiadam xp

Zrobiłem jak powiedziałeś i tam nie ma do odznaczenia ;/

No to kicha…korzystałem dość dawno z XP i nie pamiętam już jak to tam jest z tym media center.

Ps. poczekaj może ktoś kto jest na bieżąco z XP-kiem się wypowie\pomoże (sugeruję zmiane tytułu tematu na “Jak usunąć-wyłączyć media center w windows XP”).

Wstaw logi OTL i Extras analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.