Problem z WinRarem

Oczywiście usunięto mój temat :-x

Ale ja ponawiam pytanie, bo nie wiem co zrobić !!

Tak jak w temacie, próbuje rozpakować plik, a wyskakuje mi info, że archiwum jest uszkodzone. Buuu… Zainstalowałam jakiś inny badziew Iceows czy jakoś tak i też pojawia się info o tych archiwach.

A pliki przy których występuje błąd to także pliki z tapetkami na pulpit od koleżanki :stuck_out_tongue: To do wiadomości dla Szanownego Moderatorstwa.

niech spakują jeszcze raz , być może coś nawaliło tak to niestety jest

jaką wersja winrara rozpakowywałaś ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 216#544216

To wreszcie zdecyduj się jakie :stuck_out_tongue:

Kręractwem niedaleko zajedziesz na tym forum :smiley: .

Więc nie wróżę Ci błyskotliwej kariery tutaj 8)

fiesta zauważ że

więc ten błąd występuje zarówno przy archiwum z tapetami jak i również plikami .mp3 :slight_smile:

dorotka21 może przeinstaluj winrara i przeczyść po nim rejestr :slight_smile:

Np. tym (Reg Cleaner)

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

Skoro błąd występuje tylko w niektórch archiwach to przeinstalowanie programu nic nie da.

Albo naprawić archwia w win rarze, albo pobrać archwia ponownie bez błędu akceleratorem pobierania plików wznawiąjącym przerwane pobieranie 8)

Taki mały wtręt:jeżeli jesteś pewna ,że archiwa są dobre to zobacz czy nie masz podkręcanego kompa.Na własnych błędach sie nauczyłem:podkręciłem procesor i 99%winrara pokazywał błedy.Po powrocie do orginalnych ustawień te same archiwa okazały sie sprawne.

Taddek --> Pojęcia nie mam czy archiwa są dobre, przy rozpakowywaniu plików próbowałam naprawić i część się udało ale tylko część :cry:

Komp na pewno nie jest podkręcany, bo aż tak obeznana w temacie komputerów nie jestem i nawet nie wiem jak to zrobić :lol: a tylko ja używam kompa.

WinRara wywaliłam z kompa i zainstalowałam jeszcze raz i nic - cały czas to samo…

Fiesta --> mniejszy szczegół jakie pliki, bo problem występuje przy każdych. Ale co by Moderator mnie znowu nie wywalił to pozostańmy przy tapetach od koleżanki :stuck_out_tongue:

Sam Fisher --> próbowałyśmy, kumpela spakowała jeszcze raz i jeszcze raz i nic z tego cały czas ten sam komunikat.

A wersja 342pl. ściagana z reszta jakieś kilka dni temu stąd.

Więc pojęcia nie mam o co chodzi :-x

Czy u kumpeli da się rozpoakować :?: Sprawdź archiwa na innym kompie :slight_smile:

Przeinstaluj winrara i przeczyść po nim rejestr. Jeśli to nic nie da - spróbuj innym programem otworzyć to archiwum :slight_smile:

próbuj czymś innym wypakować np. 7-zip :slight_smile:

1/Czy “kumpela” po spakowaniu może rozpakować plik

2/Spróbuj winrara 3.20-mimo,że stary był najlepszy

3/Jak wygląda sprawa z innymi plikami np z netu/nie od koleżanki/