Problem z wirusem svchost.exe

(Dawidex11) #1

Wiec mam problem z svchost.exe poniewaz znajduje on sie w "C:\Program Files\Internet Explorer\Setup"i proboje sie caly czas laczyc z internetem poniewaz zonealarm mnie informuje wiec blokuje polaczenie z netem . skanowalem svchost.exe na srtonie virustotal ale tylko jeden antywirus "podejrzewal wirusa" wiec wyslalem go kaspersky zeby przeanalizowali ten plik i jest on wirusem Backdoor.Win32.Agent.arb .

kaspersky skasowal ale musial sie zrestartowac komp zeby sie kasowalo tylko nie jestem pewien czy niemam jeszcze jakiejs infekcji wiec podam ogi z hijack... i silent...

Zgory dzieki.

(Gutek) #2

Daj log z ComboFix

usuń w trybie awaryjnym folder

(Dawidex11) #3

Oki teraz bede usowal ten folder w trybie awaryjnym .

Oto log

(Gutek) #4

Czy usunięty został folder?

(Dawidex11) #5

Tak.

Dziekuje Bardzo :jupi:

Czy to juz wszystko?

Aha mam jeszcze pytanie: Mialem spyware doctor ale odinstalowalem bo mi sie cial kompbo mialem 512ramu wiec zainstalowalem spy sweeper ale kupilem sobie ramu 1gb i czy zainstalowac spyware doctor??Ktory lepszy?

(Gutek) #6

Tak już powinno być Ok

(Dawidex11) #7

Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jak czsami otwieram wwdc to port 135 mam otwarty i jak go zamykam to i tak po 1 dniu znow jest otwarty ,uzywam rowniez Seconfig XP moze jakis backdoor otwiera mi ten port.

Zgory dzieki. ;]

(Gutek) #8

Na pewno dobrze zamykasz? Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru i wrzuć wyniki skanu